1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
9
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Kocie prace

Oczywiście, że kochamy zwierzęta. Podobnie jak przyrodę. Często też urządzamy konkursy związane z tą tematyką. Jakiś czas temu odbył się konkurs na pracę związaną z przemiłym zwierzęciem, jakim jest kot.

3

Dni Ziemi w naszej szkole

Majówka, długi weekend, to piękny czas, żeby odpocząć na łonie natury, przyjrzeć się z bliska, ile piękna nas otacza, jak bardzo człowiekowi niezbędny jest tlen, woda, zieloność drzew, i jak bardzo człowiek jest odpowiedzialny za przyrodę.

0

Przygotowani na Dzień Strażaka?

4 maja obchodzimy Dzień Strażaka, a więc już niedługo. To bardzo ważny, potrzebny i szanowany powszechnie zawód. W maju nie zabraknie dla strażaków podziękowań, miłych słów i dowodów uznania. A my, przygotowując się do święta, odwiedziliśmy Muzeum Ognia w Żorach.

1

Światowy Dzień Autyzmu - 2 kwietnia

2 kwietnia to Światowy Dzień Autyzmu. W naszej szkole pamiętaliśmy o obchodach tego dnia. Ponieważ była to niedziela, uczniowie przyszli do szkoły ubrani na niebiesko w poniedziałek.

1

Jajeczka origami

Na kiermaszu można było kupić między innymi jajeczka origami. Każde z nich to 176 elementów, które pracowicie składały dziewczynki, uczestniczące w warsztatach, prowadzonych przez p. Agnieszkę.

0

Kiermasz świąteczny

Kiermasze organizowane w naszej szkole mają już swoją długą tradycję. Takich pięknych, ręcznie robionych prac nie ma na żadnym straganie. Niepowtarzalne, kolorowe i zrobione rękami uczniów, rodziców i nauczycieli.

0
1