1


41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Lekcja bankowości dla najmłodszych

Co to jest bank? To chyba proste pytanie. Ale co to jest depozyt? Jak nazywają się pożyczone przez klienta pieniądze? Na te i inne pytania odpowiadały dzisiaj dwie miłe panie z PKO Banku Polskiego Oddziału 1 w Gliwicach

1

Przebieranki - odzyskanki

Z materiałów wtórnych można wymyślić fajne ubrania - przebrania. Odrobina inwencji twórczej, chęci i już! Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs na najfajniejszy strój ekologiczny.

1

Święto Ziemi

Kochasz Ziemię? Daj jej odpocząć! Nie marnuj niczego, co można wykorzystać ponownie!

3

Po co zbieramy korki? Rozstrzygnęliśmy konkurs wielkanocny!

Konkurs wielkanocny w dwóch częściach, miał nam nie tylko dostarczyć dobrej zabawy, ale przede wszystkim uświadomić pewne liczby i związane z nimi fakty.

1

Origami modułowe

Origami modułowe to trochę jak oszczędzanie. Moduł do modułu, jak ziarnko do ziarnka i czarujemy piękne ozdoby. Tym razem wiosenne kwiaty.

0

Nareszcie mogliśmy powitać wiosnę!!!

Niesprzyjająca aura nie pozwoliła nam powitać wiosny należycie. Dopiero dziś klasy młodsze przywitały się z tą oczekiwaną porą roku. Hurraaa, wiosnaa!!!

4

Kolejna część konkursu wielkanocnego

Konkurs Wielkanocny ogłoszony przed świętami nie zakończył się. Ogłosiliśmy kolejną jego część.

1

Gazetka Brawo Bank

Kiedy tylko się ukaże nowa gazetka, wszyscy są bardzo ciekawi jej zawartości. Czytamy interesujące artykuły, rozwiązujemy zadania, szukamy nowego konkursu, w którym można wygrać fajne nagrody.

1
1