1

Jak zostać mistrzem wiedzy SKO?
Lokatka i Hatetepes podpowiadają :)
6
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Konkurs na słupie

Nasze konkursy na słupie mają już swoją historię. Tym razem konkurs sportowy.

1

Pantofelek dla Pani Wiosny

Czy Pani Wiosna chciałaby przymierzyć pantofelek, ozdobiony przez naszych uczniów? Czy Pani Wiosna chodzi w kapciuszkach? Czy Pani Wiosna ucieszyła się z naszej radości, że już wreszcie jest 21 marca? Oczywiście, że tak!!!

3

Nasze sprawy

Jak rozładować emocje, kiedy jestem zły? Jak reagować, kiedy ktoś wyładowuje na mnie swoje złości? Co to jest przemoc? Jak reagować, kiedy zaczepia nas nieznajoma osoba, proponuje jakąś korzyść, zaprasza do samochodu...? To ważne pytania, a odpowiedzi na nie pomogli nam znaleźć przedstawiciele Straż ...

1

Motylem jestem...

A raczej motyla zrobiłem, wiosnę poczułem! W takiej akcji zamierzamy uczestniczyć w tym roku. Wszystkie zrobione motyle wezmą udział w konkursie szkolnym, oraz zostaną przekazane na imprezę, która odbędzie się w okolicach Urzędu Miasta Gliwice w pierwszym dniu wiosny.

0

Doświadczanie otoczenia

W naszej szkole odbywają się cyklicznie spotkania w Klubie Młodego Odkrywcy. Zarówno dla dzieci z klas młodszych jak i klas starszych. Uczniowie przeprowadzają przeróżne doświadczenia, które tłumaczą w prosty sposób otaczającą nas rzeczywistość.

0

Święto Kobiet

Niezmiennie, wiosennie i promiennie pamiętamy o Paniach, które nas otaczają, które są dla nas ważne i które są niezastąpione! Drogie Panie - niech radość dzisiejszego dnia promieniuje na kolejne dni całego roku!

3
1