1

Czy wiesz czym jest złośliwe oprogramowanie?
Dowiedz się w jaki sposób chronić swój komputer.
22
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Czy bałwany czytają?

Takie pytanie zostało zadane niedawno przez naszą panią bibliotekarkę. A raczej - dlaczego bałwany nie czytają... Dzieci miały za zadanie napisać odpowiedź na to pytanie.

1

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

21 lutego - to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Obchodziliśmy ten dzień zarówno w klasach młodszych, jak i na poziomie klas IV-VI.

1

Bal karnawałowy przebierańców

Tradycyjnie żegnamy karnawał wielkim balem. Klasy 1- 3 jak zwykle bawiły się przednio. Wymyślne stroje i rytmiczna muzyka wprawiły nas w bardzo dobre nastroje.

1

Koniec karnawału

Karnawał już zbliża się do końca, a my zbliżamy się do końca naszej konkursowej karnawałowej krzyżówki, ogłoszonej przez SKO w naszej szkole. Niedługo wyniki! ZAPRASZAMY spóźnialskich do wzięcia udziału!

2

Karnawał

W karnawale - bale! Szykujemy się do karnawałowego balu w naszej szkole. Oczywiście przebierańców.

1

Walentynkowe pozdrowienia!!!

Wszystkim blogowiczom przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia walentynkowe!!! Kochani, niech ten dzień, w którym staramy się być dla siebie milsi niż zwykle, trwa cały rok!!!

2
1