1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
10
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Dobre życzenia

Kochani, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i odwagi, żeby te marzenia snuć!

7

Nasze działania dla innych

Na naszym osiedlu znajduje się dom pomocy społecznej. Chcieliśmy się podzielić z podopiecznymi domu świąteczną radością.

0

Kiermasz przed świętami

To już piękna kilkuletnia tradycja, że możemy stać się częścią świąt w domach naszych uczniów, bowiem starając się wspólnymi siłami uczniów, nauczycieli i rodziców, wykonujemy świąteczne cudeńka, które potem chętnie zabieracie do swoich domów.

0

Zbiórka przezentów dla dzieci ze szpitala onkologicznego

Zebraliśmy tego roku aż 119 prezentów! Naszym cichym zamierzeniem było zebranie 100 prezentów na stulecie Polski. Przekroczyliśmy wymaganą liczbę i to znaczy, że nie tylko po raz kolejny uczciliśmy piękny jubileusz, ale dzieci ze szpitala dostały o 19 prezentów więcej!

0

Kończy się rok kalendarzowy, pora na podsumowania

Rośnie liczba kont uczniowskich SKO!

2

Mikołajowe rozgrywki

Mikołajowe rozgrywki sportowe to też tradycja w naszej szkole. Świetna zabawa połączona z ruchem i oczekiwaniem na Mikołaja...

0
1