1

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
4
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Dzieci - Seniorom

W ramach akcji Mały Wolontariat w grudniu odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej na naszym osiedlu. Przynieśliśmy tam, zgromadzone podczas akcji "Dzieci - Seniorom" życzenia świąteczne, paczuszki z pierniczkami oraz uśmiech.

2

Jasełka

Jeśli są jasełka, to znaczy, że święta tuż, tuż...

1

Prace z wykorzystaniem nakrętek

W naszej szkole przykładamy wielką wagę do oszczędzania i dbałości o ekologię. Nakrętki plastikowe zbieramy całe rok. Aby o tym przypomnieć, ogłosiliśmy konkurs, na pracę wyklejoną nakrętkami.

0

Świąteczny kiermasz

Nasz kiermasz ma już kilkuletnią tradycję. I jak co roku, ten także zaliczamy do bardzo udanych!

1

Szczenięce marzenia

Lubicie małe pieski? My bardzo! Dlatego z radością przystąpiliśmy do akcji zbierania potrzebnych rzeczy dla fundacji, opiekującej się porzuconymi szczeniakami.

2

Akcja Dzieci - Dzieciom

Podsumowaliśmy szkolną akcję "Dzieci - Dzieciom". Zebraliśmy 62 prezenty dla dzieci ze szpitala onkologicznego w Gliwicach. Dawanie prezentów to świetna sprawa na poprawę humoru i poczucia, że robimy coś wyjątkowego.

0

Reniferki z odzysku

Rolki po papierze toaletowym to bardzo wdzięczny materiał do pracy z dziećmi. A reniferki dają mnóstwo radości, zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

0
1