1

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
46
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Choinka

Ogłosiliśmy żyrafkowy konkurs na choinkę wykonaną z dowolnych materiałów. Najlepiej takich, które najczęściej są wyrzucane.

0

Misiowy konkurs

Rozstrzygnęliśmy ogłoszony kilka dni temu konkurs dla klas 1-3:)

0

Misiowe szaleństwo

Pluszowe misie to ulubione zabawki wszystkich pokoleń. Nasze również. Życzymy wszystkim misiom, aby zawsze były kochane i mogły nam towarzyszyć we wszystkich radościach i smutkach.

0

Narodowe święto

Jesteśmy różni, ale przecież tacy sami. Każdy z nas pragnie życia w pokoju i w warunkach, które sprzyjają prawidłowemu rozwojowi pokoleń. Dzisiejsze Święto Niepodległości i okrągła rocznica 100 lat odzyskania wolności, przypomina nam o prawdziwych wartościach, o których powinien pamiętać każdy Polak ...

2

Święto Niepodległości

Z okazji święta dzieje się dużo. W naszej szkole również...

0

Przygotowania do świętowania

Przygotowujemy się już pełną parą do obchodów Święta Niepodległości. Kotyliony gotowe, a dzisiaj ruszył nowy konkurs.

1

Pancernikowy konkurs

W październiku ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejszego pancernika wykonanego dowolną techniką. Już ogłosiliśmy zwycięzców, a na gazetce pojawiły się nagrodzone prace.

0
1