1

Czy istnieją pieniądze cięższe od nosorożca?
Przed wynalezieniem pieniędzy wymieniano towar za towar, np. płacono solą czy koralikami za warzywa lub mięso. Ale jest pewna wyspa, której mieszkańcy mieli zupełnie inny pomysł.
6
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Choinka

Ogłosiliśmy żyrafkowy konkurs na choinkę wykonaną z dowolnych materiałów. Najlepiej takich, które najczęściej są wyrzucane.

0

Misiowy konkurs

Rozstrzygnęliśmy ogłoszony kilka dni temu konkurs dla klas 1-3:)

0

Misiowe szaleństwo

Pluszowe misie to ulubione zabawki wszystkich pokoleń. Nasze również. Życzymy wszystkim misiom, aby zawsze były kochane i mogły nam towarzyszyć we wszystkich radościach i smutkach.

0

Narodowe święto

Jesteśmy różni, ale przecież tacy sami. Każdy z nas pragnie życia w pokoju i w warunkach, które sprzyjają prawidłowemu rozwojowi pokoleń. Dzisiejsze Święto Niepodległości i okrągła rocznica 100 lat odzyskania wolności, przypomina nam o prawdziwych wartościach, o których powinien pamiętać każdy Polak ...

2

Święto Niepodległości

Z okazji święta dzieje się dużo. W naszej szkole również...

0

Przygotowania do świętowania

Przygotowujemy się już pełną parą do obchodów Święta Niepodległości. Kotyliony gotowe, a dzisiaj ruszył nowy konkurs.

1

Pancernikowy konkurs

W październiku ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejszego pancernika wykonanego dowolną techniką. Już ogłosiliśmy zwycięzców, a na gazetce pojawiły się nagrodzone prace.

0
1