1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

I dorośli, i małe pysie, wszyscy od zawsze kochają misie!

Światowy Dzień Misia obchodziliśmy w całej szkole. Dzieciaki przyniosły do klasy misiaki, pani Beata w bibliotece opowiedziała nam o historii tej najsympatyczniejszej przytulanki na świecie.

0

Świnka skarbonka - niekoniecznie świnka

Niedawno ogłosiliśmy konkurs na "świnkę skarbonkę - niekoniecznie świnkę". Prace, jakie zostały zrobione na konkurs przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Bardzo dziękujemy za tak aktywny udział w konkursie, wkrótce ogłosimy wyniki!

5

Starych kluczy szukamy, śpiące dzieci wybudzamy!

Ogłosiliśmy kolejną zbiórkę, tym razem starych kluczy. Akcja ma wesprzeć Fundację "Akogo?". Została ogłoszona przez Członków Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. ZAPRASZAMY DO WSPARCIA AKCJI!

1

Narodowe Święto Niepodległości

Uczciliśmy narodowe święto!

3

My się nie obijamy, my ciągle coś zbieramy!

Dołączyliśmy swoją cegiełkę i wysłaliśmy mydła do Afryki!

5

Brzechwa łączy pokolenia

Ukochane panie z przedszkola zawitały do szkoły. Ogromna to radość dla pierwszaków!

0

Żołędzie dla zwierząt leśnych

Akcja zbierania żołędzie dobiegła końca. Uzbieraliśmy ponad dwadzieścia pudeł tych owoców. Niech leśnej zwierzynie smakują i może nawet życie ratują!

1

Śniadanie daje moc!

Przyłączyliśmy się dzisiaj, jak co roku do akcji ogólnopolskiej. Wszystkie klasy w jednym czasie zjadły kolorowe i zdrowe śniadanie.

0

Izba pamięci

Zbieramy pamiątki do naszej izby pamięci!

1
1