1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
10
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Napisali o nas...

W Nowinach Gliwickich z dnia 24 października ukazał się informacja, w której mogliśmy przeczytać o naszej akcji zbierania nakrętek w plastikowych butlach.

2

Pół wieku istnienia!

23 września w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 50 - lecia placówki. Uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządu, gliwickiej oświaty i kultury oraz związków zawodowych, a także liczne grono obecnych i byłych nauczycieli, uczniów i absolwentów.

2

Lekcje bankowości

Przekazujemy wiedzę na temat bankowości i zapraszamy do konkursu.

1

Tydzień zbierania aluminiowych puszek

Październik miesiącem oszczędzania.

3

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela obchodzimy 5 października. Dzisiejszy dzień, czyli 14 października jest poświęcony Edukacji Narodowej. Swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty:)

2

Dbamy o zdrowie

Nasza szkoła posiada Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Urządzamy często różnego rodzaju akcje oraz działamy, mając na uwadze zdrowie i dobrą kondycję naszych uczniów.

1

250 butli z nakrętkami mniej!

Wczoraj mieliśmy w szkole gości. Zaprosiliśmy mamę Joasi, dla której zbieraliśmy 100 sztuk butli wypełnionych nakrętkami.

0
1