1

Jak zostać mistrzem wiedzy SKO?
Lokatka i Hatetepes podpowiadają :)
6
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Jak oszczędzamy

Jako że 31 października to wielkie święto wszystkich oszczędzających, zrobiliśmy przegląd naszych kont oszczędnościowych SKO w szkole.

1

Święto drzewa

Nauczmy drzewa mówić. Powiedzą nam, jak bardzo cierpią, kiedy bezmyślnie łamiemy ich gałęzie, wycinamy je, trujemy...

1

Rozstrzygnięcie konkursu

Kompozycja z liści to praca bardzo wdzięczna. Rozwija wyobraźnię, daje wykonawczy wiele możliwości. Wybraliśmy najpiękniejsze prace.

1

Cudaki szyszaki

Sezon jesienny w pełni, więc zgodnie z dobrze pojętą tradycją, uczniowie w szkole tworzą cudaki z szyszek, kasztanów i innych darów, które jesień przyniosła. Jest na co popatrzeć:)

1

Konkurs na słupie

Na słupach parteru naszej szkoły pojawiają się cyklicznie konkursy. Dobrze wyeksponowane informacje przyciągają wzrokiem i są dostępne dla wszystkich chętnych. Tym razem dla tych nieco młodszych uczniów:)

2

Święto Edukacji Narodowej

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

0

Zajęcia z robotyki

Nasi uczniowie jak pewnie wszystkie współczesne dzieci, bardzo interesują się wszystkim, co związane z komputerami. Naprzeciw ich oczekiwaniom, w szkole odbywać się będą zajęcia z robotyki. Odbyły się już pierwsze, które wzbudziły duże zainteresowanie:)

0

Oszczędzajmy!

Kochani, oszczędzajmy przez cały rok! Zapraszamy do oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności PKO BP przy naszej szkole.

1

Uśmiech czyni cuda!

Światowy Dzień Uśmiechu przypomniał nam, jak można zadbać o relacje między ludźmi. Wystarczy się uśmiechnąć i już pierwsze lody przełamane. Uśmiech pomaga porozumiewać się bez słów i jest taki sam w każdym języku!

0
1