1


41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Kasztaniaki

W kasztaniakowym świecie jest kolorowo i wesoło. Zobaczcie sami!

0

Rozstrzygnięcie konkursu na pracę o zwierzątku, z okazji Światowego Dnia Zwierząt

Na konkurs napłynęło kilkadziesiąt prac. Trudno było wybrać i zdecydować, która najładniejsza.

0

Czas szybko mija, a my wciąż tacy sami:)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy dla naszych uczniów konkurs. Nauczyciele podarowali na gazetkę zdjęcia ze swojego dzieciństwa, należało odgadnąć kto jest na zdjęciu.

0

14 października

Święto Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, ale także pracowników szkoły, oraz - jeśli nie przede wszystkim, uczniów, bez których szkoła nie mogłaby istnieć.

1

Odwiedził nas Bank!

Mówienie o oszczędzaniu nie jest zadaniem łatwym, bo choć wszyscy rozumieją co znaczy oszczędzanie, to znacznie lepiej o tym słuchać, gdy mówią z banku dwie przemiłe panie!

1

Kiedy dzieci żołędzie zbierają - zwierzęta w lesie się uśmiechają!

A propos uśmiechu, którego dzień obchodziliśmy niedawno. Zwierzęta leśne potrzebują naszej pomocy. Żołędzie, które leżą w parkach, w lesie, mogą pomóc przeżyć ciężki, zimowy okres zwierzętom, które spod śniegu nie są w stanie samodzielnie wydobyć pokarmu. Leśnik, który dokarmia zwierzynę w zimie pot ...

0

:) Dzień uśmiechu - dzisiaj :)

Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. (Henry Saka)

1

Kochamy zwierzęta, lubimy się nimi chwalić!

Piękne prace konkursowe uczniów klas 4-6 już zdobią szkolną wystawę. Lubimy zwierzęta, bo spłynęło wiele prac na konkurs. Dziękujemy wszystkim konkursowiczom!

0

Światowy Dzień Zwierząt i kolejny konkurs w tym roku!

Światowy Dzień Zwierząt przypomina nam, że żyją obok nas, potrzebują naszej miłości, są ufne, od nas zależne, i bardzo bezbronne. ZWIERZĘTA.

0

Dzień Chłopaka

Wszystkim chłopcom małym i dużym, radość oszczędzania niechaj zawsze służy! I niech pieniążki z oszczędzania służą do marzeń największych spełniania!!

1
1