1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
36
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Najlepsi SKO-wicze

Podsumowania grudniowie dotyczą również zawartości naszych kont w szkolnym SKO.

0

Inwestujemy w czytanie

Zaproszenie pisarza do szkoły, szczególnie takiego, który potrafi wzbudzić w dzieciach ogromne zainteresowanie swoją twórczością, jest inwestycją. Bo dzieci chcą i będą czytać tylko takie książki, które rozbudzają ich wyobraźnię i emocje.

1

Powsinogi

Powsinogi nóg nie oszczędzają, wypady różną porą serdecznie polecają! Zajrzyjcie na ich bloga: http://skkt-powsinogi.blogspot.com/

1

Pomagamy zwierzakom ze schroniska

Co roku ogłaszamy zbiórkę żywności, koców i wszystkiego, co tylko mogłoby się przydać w schronisku dla zwierząt. Chociaż najbardziej potrzebna jest im miłość człowieka, a tej nie można tak po prostu zapakować w reklamówkę, to w oczekiwaniu na nią, niech przynajmniej nie będzie twardo i głodno.

0

Pieniądze za makulaturę

Zarobiliśmy na makulaturze!

2

Góra dobroci

Podsumowaliśmy akcję "Góra Grosza". To pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Już XVI edycja!

0

Magiczne motyle

Origami to liczby, od ilości których zależy, czy praca, jaką wykonujemy, wprawi nas w zachwyt...

1
1