1 2 3 następna ostatnia


41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

#sp41dajeradę 😉

W czasie kwarantanny stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem nowych wyzwań i ogarnięcia nowej rzeczywistości. Dzisiaj możemy powiedzieć, że daliśmy radę!

1

Przesłanie na wakacje

Od naszej pani pedagog, do którego wszyscy się przyłączamy:)

2

KONKURS fotograficzny

Nasze Powsinogi proponują swoim sympatykom i członkom konkurs fotograficzny. Przez dwa miesiące wakacji warto "łapać" ciekawe chwile. Nie potrzeba do tego wymagającego sprzętu fotograficznego.

0

Kreatywni rodzice:)

Na Rodziców naszych Uczniów zawsze możemy liczyć!

0

Kreatywność w czasie epidemii

W czasie trudnym dla nas wszystkich okazuje się, że potrafimy wykrzesać z siebie niesamowite pokłady kreatywności!

0

31 maja - Dzień Bociana

Bociany to nasze ulubione ptaki. Uważane za narodowe dobro, bo też na terenie naszego kraju przebywa ich okresowo więcej niż w innych krajach. Około 1/4 ich populacji to "Polacy":))

1

Dzień Dziecka

DROGIE DZIECI! JUTRO WASZE ŚWIĘTO. ŻYCZYMY WAM, ABYŚCIE MOGŁY WZRASTAĆ I ROZWIJAĆ SIĘ ZAWSZE W BEZPIECZNYCH I SPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH, ABY WASZE PRAWA BYŁY PRZESTRZEGANE, A WASZE DZIECIŃSTWO BEZTROSKIE I ZAWSZE SZCZĘŚLIWE!!!

0

Lampka wulkan

Zróbmy doświadczenie fizyczne, a przy okazji pobawmy się. Niewiele potrzeba, aby uzyskać satysfakcję z własnoręcznie wykonanego zadania!

0

Światowy Dzień Pszczół

21 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji chcemy zaprosić do wykorzystania pustego, plastikowego opakowania po lekach, albo innych rzeczach, który już nie jest potrzebny.

0

Solna ramka

Masa solna to tania i ekologiczna alternatywa plasteliny i ciastoliny. Można z niej zrobić przeróżne rzeczy, bawić się nią, wałkować, wycinać, lepić. Proponujemy zrobić z niej ramkę na zdjęcia. Może przyda się na Dzień Matki, który już niedługo?

1
1 2 3 następna ostatnia