1 2 3 następna ostatnia


41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Zebraliśmy aluminiowe puszki po napojach

Szkoła dla większości uczniów jest zamknięta, choć niektóre dzieci korzystają z możliwości nauki zdalnej. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby przynieść zebrane puszki aluminiowe, których zbiórkę ogłosiliśmy jakiś czas temu. Oczywiście, nie dotrzymaliśmy terminu, zbiórka została przedłużona, ...

0

Święto najukochańszego pluszaka na świecie

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dlaczego właśnie wtedy?

0

Święto drzewa jeszcze w warunkach edukacji stacjonarnej

Około miesiąca temu obchodziliśmy święto drzewa. W klasie 2c uczniowie zajmowali się plastycznym wizerunkiem tej chyba najważniejszej rośliny na ziemi.

1

Święto Niepodległości

Cieszmy się tym pięknym dniem i oddajmy szacunek naszym przodkom.

0

Układanka patriotyczno-plastyczna pierwszaków

Uczniowie klasy1b wypracowali ciekawą pracę plastyczną związaną z tematem niepodległości. Każde dziecko w klasie otrzymało jeden element do pokolorowania, a potem ze wszystkich części ułożono piękną całość.

0

Jesienne kodowanie

Jeszcze w temacie jesiennych drzew, pochwalimy się zajęciami kreatywnymi z kodowania.

0

Pażdziernik miesiącem oszczędzania

Mimo niesprzyjającego czasu staramy się funkcjonować normalnie, cokolwiek to znaczy. Ponieważ październik jest miesiącem oszczędzania, ogłosiliśmy zbiórkę aluminiowych puszek po napojach. Zbiórka ta wspomoże potrzeby szkoły i uczniów.

0

Październik dla biblioteki

Miesiąc październik poświęcony jest bibliotekom, jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

0

Słuchamy podpowiedzi Żyrafki Lokatki

Żyrafka Lokatka oszczędza nie tylko pieniądze. Również dba o zdrowie, surowce wtórne, media i ekologię. Jakie ma propozycje?

0
1 2 3 następna ostatnia