1 2 3 następna ostatnia


41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Przystępujemy do Konkursu SKO dla Szkół

Po raz szósty opracowaliśmy nasze działania w kronice roku szkolnego 2018/2019. Chcemy zmierzyć się w walce o uznanie Banku PKO BP naszych działań i starań oszczędnościowo-przedsiębiorczo-kreatywnych, ukierunkowanych na nasze zdrowie, oszczędność, bezpieczeństwo i pozytywną przyszłość.

2

Zaadoptuj, pokochaj...

„KUNDEL BURY, KUNDEL SZARY POTRZEBUJE CIĘ DO PARY. ZAOPIEKUJ SIĘ NIM PROSZĘ, A PRZYNIESIE CI KALOSZE… – NA WSPÓLNY SPACER.” Takie hasło przyświecało międzyszkolnemu konkursowi dla uczniów klas 0-3 i 4-8, ogłoszonemu przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Gliwicach. Uczniowie nas ...

0

Dzieciom nie potrzeba wiele...

Dzieci wcale nie potrzebują drogich zabawek i sprzętu. Często wystarcza odrobiną chęci i wyobraźni.

0

Podobne?

Czy potrafimy upozorować sytuację ze zdjęć znanych obrazów? Sami oceńcie:) Naszym zdaniem wyszło nieźle...

0

Festyn rodzinny

Piękny sobotni dzień, z datą 1 czerwca - to musiał być udany dzień! Zwłaszcza, jeśli zaplanowaliśmy bawić się wszyscy razem na rodzinnym festynie 1 czerwca!

1

Wizyta w banku

Nasza współpraca z Bankiem PBK BP to również odwiedziny dzieci bezpośrednio w oddziale.

1

Jesteśmy mistrzami!

Oczywiście nie my, ale piłkarze naszego miasta, reprezentujący Gliwicki Klub Sportowy Piast.

1

Nakrętki dla Asi

Odjechały kolejne zebrane w naszej szkole plastikowe nakrętki.

8

Konkursowy zameczek

Chcielibyście mieszkać w tak pięknie ozdobionym zamku? Pewnie, że tak!

1

Niedługo zabawa festynowa

1 czerwca spotykamy się na festynie organizowanym przez naszą szkołę oraz szkołę nr 23, a także sąsiadujący z nami zespół szkół nr 5 i zespół przedszkoli nr 3.

0
1 2 3 następna ostatnia