1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Komisja Konkursowa wybrała laureatów etapu październikowego - sprawdź czy blog Twojej szkoły jest wśród nich.
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem.

Śniadanie na dzień dobry

Ogólnopolska akcja "Śniadanie daje moc" każdego roku daje nam nowych motywacji, aby każdego ranka pamiętać o spożyciu zdrowego posiłku.

0

Nasza prezentacja

Po raz czwarty otrzymaliśmy nagrodę 3 stopnia za prezentację naszych dokonań w ciągu roku szkolnego. Zapraszamy do obejrzenia :)

1

Konkurs

Żyrafa Lokatka bardzo chciałaby zmienić swój wizerunek i poudawać kogoś innego. Może smoka, albo jeża, albo ślimaka...

2

Jak oszczędzamy

Jako że 31 października to wielkie święto wszystkich oszczędzających, zrobiliśmy przegląd naszych kont oszczędnościowych SKO w szkole.

1

Święto drzewa

Nauczmy drzewa mówić. Powiedzą nam, jak bardzo cierpią, kiedy bezmyślnie łamiemy ich gałęzie, wycinamy je, trujemy...

1

Rozstrzygnięcie konkursu

Kompozycja z liści to praca bardzo wdzięczna. Rozwija wyobraźnię, daje wykonawczy wiele możliwości. Wybraliśmy najpiękniejsze prace.

0

Cudaki szyszaki

Sezon jesienny w pełni, więc zgodnie z dobrze pojętą tradycją, uczniowie w szkole tworzą cudaki z szyszek, kasztanów i innych darów, które jesień przyniosła. Jest na co popatrzeć:)

1

Konkurs na słupie

Na słupach parteru naszej szkoły pojawiają się cyklicznie konkursy. Dobrze wyeksponowane informacje przyciągają wzrokiem i są dostępne dla wszystkich chętnych. Tym razem dla tych nieco młodszych uczniów:)

2

Święto Edukacji Narodowej

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

0

Zajęcia z robotyki

Nasi uczniowie jak pewnie wszystkie współczesne dzieci, bardzo interesują się wszystkim, co związane z komputerami. Naprzeciw ich oczekiwaniom, w szkole odbywać się będą zajęcia z robotyki. Odbyły się już pierwsze, które wzbudziły duże zainteresowanie:)

0
1 2 3 następna ostatnia