1 2 3 następna ostatnia

Porady Lokatki
Jak planować wydatki?
7
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela obchodzimy 5 października. Dzisiejszy dzień, czyli 14 października jest poświęcony Edukacji Narodowej. Swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty:)

2

Dbamy o zdrowie

Nasza szkoła posiada Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Urządzamy często różnego rodzaju akcje oraz działamy, mając na uwadze zdrowie i dobrą kondycję naszych uczniów.

1

250 butli z nakrętkami mniej!

Wczoraj mieliśmy w szkole gości. Zaprosiliśmy mamę Joasi, dla której zbieraliśmy 100 sztuk butli wypełnionych nakrętkami.

0

Napisali o nas

Wczoraj ukazała się informacja w Internetowym wydaniu gazety "Dzisiaj w Gliwicach" o naszej akcji "100 na 100". http://dzisiajwgliwicach.pl/nietypowa-akcja-gliwickiej-szkoly-na-100-lecie-niepodleglosci-polski/

2

Cel osiągnięty, ale my zbieramy nadal

W 19 dniu po ogłoszeniu akcji 100 na 100 cel został OSIĄGNIĘTY!!!

0

Kolejny dzień, kolejne butelki

Akcja zbierania plastikowych nakrętek w pięciolitrowych butelkach nabiera tempa!

1

Pierwszy bardzo ważny konkurs

Ogłosiliśmy zbiórkę nakrętek plastikowych. Ale konkurs jest niezwykły! To wielkie wyzwanie, któremu zamierzamy sprostać!

2

Witajcie!

Kochani SKO-wicze, witajcie po wakacjach! Rok szkolny rozpoczęty już pełną parą!

1

Wakacyjne place zabaw

To już za maleńką chwilkę, oczekiwany czas przez wszystkich uczniów - WAKACJE!

3

Mecz Polska-Senegal

Dzisiejszy dzień to kolejne emocje sportowe w naszej szkole. Wszyscy uczniowie dzielnie kibicowali swoim kolegom w barwach polskich i senegalskich.

1
1 2 3 następna ostatnia