1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Witaminowa bomba zdrowia w Twoim domu
1
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Cyber - bezpieczni

W naszej szkole w lutym oczywiście nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie w sieci, odbyły się rozmowy i zajęcia związane tematycznie z tym ważnym zagadnieniem. A końcowym efektem tych działań stały się ciekawe prace plastyczne, które zostały wyeksponowane na holu drugiego piętra.

0

Dzień liczby "Pi"

12 marca obchodzimy Dzień Matematyki, a 14 marca - Dzień liczby Pi.

2

Oszczędnościowe prace

Prace z odpadów to coś, co dzieci lubią najbardziej. Można wtedy puścić wodze fantazji i wyczarować coś naprawdę niezwykłego.

1

Hurra! Dzień Kobiet!

Kochane Kobiety i małe i duże, miejcie się zawsze dobrze i zdrowo. Dbajcie o siebie, ponieważ jesteście bardzo ważne, a Wasza rola w życiu każdego człowieka jest niewymierna. Z okazji Waszego święta składamy życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

3

Fajnie jest mieć zaprzyjaźniony bank!

Dzięki współpracy z bankiem dostaliśmy bardzo fajne mebelki, z których część trafiła do szkolnej świetlicy.

1

Rozstrzygnięcie konkursu"ile groszy w butelce?"

Znamy już odpowiedź na pytanie, ile grosików ukryło się w butelce. Było oczywiste, że z okazji 100-lecia banku grosików musi być 100! Dwie osoby wytypowały dokładną ilość, ani więcej, ani mniej. Nie było to łatwe zadanie, ale się udało!

0

Góra Grosza

4672 monety o wartości 1 grosza, 2896 monet o wartości 2 groszy, 2445 monet o wartości 5 groszy, 259 monet o wartości 10 groszy, 155 monet o wartości 20 groszy, 20 monet o wartości 50 groszy, 4 złotówki i jedna moneta o wartości 2 złotych, czyli razem 10 tysięcy 452 monety! Razem 268 złotych i 79 gr ...

0

Konkurs z okazji 100-lecia banku

Korzystając z pięknej okazji postanowiliśmy ogłosić kolejny konkurs żyrafkowy.

0

PKO BP - Przyjazny Bank dla pozytywnych ludzi!

Wszyscy dzisiaj od rana świętują stulecie Banku Polskiego PKO. Okrągła rocznica, piękna historia, wspaniała współpraca to powody go gratulacji i podziękowań za wsparcie dla szkół, uczniów i wspaniałe sukcesy. Życzymy kolejnych udanych stu lat!!!

0

Mobilni uczniowie

Nasza szkolna bibliotekarka, pani Beata Haładus, jest świetnym obserwatorem naszych uczniów i potrafi to wykorzystać z korzyścią dla nich.

0
1 2 3 następna ostatnia