1 2 3 4 26 następna

Lubisz kibicować?
Weź udział w konkursie "Koszulka kibica"!
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem.

Mamy bzika na punkcie Sikornika!

Sikornik to nasze osiedle. Tutaj mieszkamy, tutaj znajduje się nasza szkoła. Co roku gromadzimy się licznie na festynie, organizowanym miedzy innymi przez naszą szkołę.

0

Konkurs na kolorowankę z Lokatką

Kiedy rozmawiamy z uczniami na temat korzyści płynących z oszczędzania, chcemy, żeby zaprzyjaźniły się w bohaterami SKO. Dlatego staranne kolorowanie obrazka z ulubioną żyrafką Lokatką było zadaniem konkursowym.

0

Nowe życie butelek

Co można zrobić z plastikowych butelek? Jeśli wyobraźnia dopisze, a czas pozwoli, z butelek można wyczarować WSZYSTKO!

1

Przygotowujemy się do festynu

Nastała wiosna, z nią ciepłe dni majówkowe,więc czas na festyn. Tym razem odbędzie się w naszej szkole, będzie super, bo MY MAMY BZIKA NA PUNKCIE SIKORNIKA!

0

Nasza matka - Ziemia

Ziemia to jedynie znane nam miejsce w świecie, gdzie możemy czuć się dobrze i u siebie. Dlaczego tak bardzo więc niszczymy ją każdego dnia? Dlaczego nie dbamy, nie oszczędzamy, nie staramy się ją ocalić dla następnych pokoleń?

0

Kocie prace

Oczywiście, że kochamy zwierzęta. Podobnie jak przyrodę. Często też urządzamy konkursy związane z tą tematyką. Jakiś czas temu odbył się konkurs na pracę związaną z przemiłym zwierzęciem, jakim jest kot.

3

Dni Ziemi w naszej szkole

Majówka, długi weekend, to piękny czas, żeby odpocząć na łonie natury, przyjrzeć się z bliska, ile piękna nas otacza, jak bardzo człowiekowi niezbędny jest tlen, woda, zieloność drzew, i jak bardzo człowiek jest odpowiedzialny za przyrodę.

0

Przygotowani na Dzień Strażaka?

4 maja obchodzimy Dzień Strażaka, a więc już niedługo. To bardzo ważny, potrzebny i szanowany powszechnie zawód. W maju nie zabraknie dla strażaków podziękowań, miłych słów i dowodów uznania. A my, przygotowując się do święta, odwiedziliśmy Muzeum Ognia w Żorach.

1

Światowy Dzień Autyzmu - 2 kwietnia

2 kwietnia to Światowy Dzień Autyzmu. W naszej szkole pamiętaliśmy o obchodach tego dnia. Ponieważ była to niedziela, uczniowie przyszli do szkoły ubrani na niebiesko w poniedziałek.

1

Jajeczka origami

Na kiermaszu można było kupić między innymi jajeczka origami. Każde z nich to 176 elementów, które pracowicie składały dziewczynki, uczestniczące w warsztatach, prowadzonych przez p. Agnieszkę.

0
1 2 3 4 26 następna