1 2 3 4 24 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

21 lutego - to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Obchodziliśmy ten dzień zarówno w klasach młodszych, jak i na poziomie klas IV-VI.

1

Bal karnawałowy przebierańców

Tradycyjnie żegnamy karnawał wielkim balem. Klasy 1- 3 jak zwykle bawiły się przednio. Wymyślne stroje i rytmiczna muzyka wprawiły nas w bardzo dobre nastroje.

1

Koniec karnawału

Karnawał już zbliża się do końca, a my zbliżamy się do końca naszej konkursowej karnawałowej krzyżówki, ogłoszonej przez SKO w naszej szkole. Niedługo wyniki! ZAPRASZAMY spóźnialskich do wzięcia udziału!

2

Karnawał

W karnawale - bale! Szykujemy się do karnawałowego balu w naszej szkole. Oczywiście przebierańców.

0

Walentynkowe pozdrowienia!!!

Wszystkim blogowiczom przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia walentynkowe!!! Kochani, niech ten dzień, w którym staramy się być dla siebie milsi niż zwykle, trwa cały rok!!!

2

Niedługo koniec ferii...

Nasi uczniowie już skończyli półkolonie, które zostały zorganizowane w szkole. Czas spędzony na zaproponowanych zajęcia z pewnością należy zaliczyć do bardzo intensywnego i ciekawego.

1

"Brawo Bank" na ferie

Nasi uczniowie rozpoczęli ferie. Po pół roku pracy, taki odpoczynek to ważna sprawa. Ale żeby dobrze odpoczywać, trzeba to najpierw dobrze wszystko zaplanować.

2

Kino sferyczne

Wiecie, co to kino sferyczne? To kino, które przyjeżdża do szkoły i można w nim obejrzeć film w zupełnie nowym wymiarze!

0

Bezpieczne ferie

Niedługo oczekiwane przez wszystkich uczniów ferie. Zasłużyli na nie, więc nie ma się co dziwić. Ale zasłużyli także, aby spędzić je bezpiecznie i zdrowo.

0

Nasza góra grosza

Jak co roku, i tym razem wzięliśmy udział w zbiórce na rzecz potrzebujących dzieci.

2
1 2 3 4 24 następna