1 2 3 4 26
Blog SKO

Blog SKO

Blog Szkolnych Kas Oszczędności

Nowe, internetowe SKO obchodzi drugie urodziny!

Dokładnie 2 lata temu SKO zostało wprowadzone do internetu dzięki czemu stało się synonimem nowoczesnej i praktycznej edukacji ekonomicznej. Od tego czasu ponad 150 tysięcy dzieci oszczędza ze Szkolnymi Kasami Oszczędności PKO Banku Polskiego!

0

Na dzień przed egzaminem...

Jutro w całej Polsce aż 379 tys. uczniów przystąpi do egzaminu gimnazjalnego. Wśród nich są nasi SKO-wicze, którym z pewnością przyda się naturalny amulet, przynoszący szczęście :)

0

Najlepsze życzenia dla naszych SKO-wiczów

Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które do nas nadesłaliście, zwłaszcza za te na własnoręcznie wykonanych kartkach. Z dumą postawiliśmy je na naszych biurkach i pokazujemy innym pracownikom Banku. My również życzymy Wam wspaniałych Świąt!

0

Nowy konkurs pn. "Wiosenne filmowanie z SKO"

„Wiosenne filmowanie z SKO” to nowy konkurs adresowany do szkół uczestniczących w Programie Szkolnych Kas Oszczędności. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: tablice multimedialne, rzutniki, laptopy, tablety oraz kamery cyfrowe! Czy znacie już zasady rywalizacji?

0

Poznaj laureatów konkursu "SKO Blog Miesiąca" !

Tym razem laptopy oraz gratulacje powędrują do...

0

Puzzle edukacyjne SKO trafią do…

czyli wyniki konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”

0

Nowe „Pytanie na Szkolnych Blogach”

Kto najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi?

0

Nowe banknoty wchodzą do obiegu!

Dzisiaj Narodowy Bank Polski rozpoczął wprowadzanie nowych banknotów. Czym będą się różniły od swoich poprzedników?

0

Najlepsi z najlepszych z wizytą w Warszawie

W piątek 28 marca odbyło się spotkanie autorów najlepszych szkolnych blogów, czyli tych, którzy wygrali konkurs „SKO Blog miesiąca” lub zdobyli wyróżnienie w tymże konkursie, oraz tych, którzy regularnie znajdują się w rankingu dziesięciu najpopularniejszych blogów, ale nie otrzymali jeszcze żadnej nagrody. Słowem – sami najlepsi z najlepszych:)

0

Szóstoklasiści...

powodzenia!

0
1 2 3 4 26