1 2 3 4 93

Nowo założone blogi

ZS Grabice

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Grabicach. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO oraz z wydarzeniami z życia szkoły. Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania i głosowania na naszego bloga. Za wszystkie uwagi i komentarze serdecznie dziękujemy :)
7 4222

SKO Brzeznio

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Brzeźniu ! Nasza szkoła jest częścią Zespołu Szkół im.Wacławy Matusiak w Brzeźniu. Będziemy opowiadać wam o najciekawszych inicjatywach szkolnych podejmowanych przez nas lub naszych starszych kolegów i koleżanki. Zachęcamy do przeglądania i komentowania naszego bloga. Wasze głosy będą dla nas bardzo ważne. Liczymy na was!
7 718

SKO SP2 Miastko

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku. Znajdziecie tu informacje o naszej działalności oraz fragmenty z życia naszej szkoły. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga :)
1 137

SKO z "Osiemnastką" w Sosnowcu

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu. W SKO działamy od października 2014 r. przy pomocy i wsparciu Oddziału PKO BP w Sosnowcu. Teraz tj. od stycznia 2015 r. rozpoczynamy swą internetową działalność. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. To właśnie tu postaramy się pokazać, jak oszczędzamy i zarabiamy. Będziecie śledzić, jak się bawimy i pracujemy. Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania i głosowania na naszego bloga.
5 515
1 2 3 4 93