1 2 3 4 93

Nowo założone blogi

SKO Szkoła Podstawowa w Podhorcach

Już jesteśmy !!! Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Podhorcach. Znajdziecie tutaj informacje o wydarzeniach z życia naszej szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych w ramach programu SKO. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy oraz głosujcie na nas! Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos i wszystkie ciepłe słowa :)
18 260

ZS Grabice

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Grabicach. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO oraz z wydarzeniami z życia szkoły. Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania i głosowania na naszego bloga. Za wszystkie uwagi i komentarze serdecznie dziękujemy :)
25 4281

SKO Brzeznio

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Brzeźniu ! Nasza szkoła jest częścią Zespołu Szkół im.Wacławy Matusiak w Brzeźniu. Będziemy opowiadać wam o najciekawszych inicjatywach szkolnych podejmowanych przez nas lub naszych starszych kolegów i koleżanki. Zachęcamy do przeglądania i komentowania naszego bloga. Wasze głosy będą dla nas bardzo ważne. Liczymy na was!
12 75

SKO SP2 Miastko

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku. Znajdziecie tu informacje o naszej działalności oraz fragmenty z życia naszej szkoły. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga :)
3 6

SKO z "Osiemnastką" w Sosnowcu

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu. W SKO działamy od października 2014 r. przy wsparciu Oddziału PKO BP w Sosnowcu. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. To właśnie tu postaramy się pokazać, jak oszczędzamy i zarabiamy. Będziecie śledzić, jak się bawimy i pracujemy. Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania i głosowania na nasz blog.
14 38
1 2 3 4 93