1 2 3 4 89

Nowo założone blogi

Szkoła Podstawowa w Typinie

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Typinie. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów jak i do SKO w tym roku, ale mamy nadzieję, że nasza mała szkółka świetnie sobie poradzi:)Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO.Zachęcamy do oglądania naszego blogu, komentowania i oddawania głosów. Zapraszamy do śledzenia naszej strony. Liczymy na Wasze głosy!!! Dziękujemy !!!
5 942

sp1 Góra

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej nr 1 w Górze. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO zarówno w klasach I-III, jak i starszych. Witamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do śledzenia naszej strony. Liczymy na Wasze głosy!
5 1604

oszczędzamy z SP20

W Szkole Podstawowej nr 20 we Włocławku SKO mamy, na spełnienie naszych marzeń zbieramy! Oszczędzać dopiero się uczymy, by marzenia się spełniły. Gdy złotówki rozmnożymy na wycieczkę zarobimy.
3 1530

SKO CZWÓRKA CHOJNOWSKA

Witamy na blogu szkoły w powiecie legnickim, leżącym na pograniczu Pogórza Kaczawskiego i Niżu Śląskiego nad rzeką Skorą w południowo zachodniej części województwa dolnośląskiego. We wrześniu 2012 r. rozpoczęliśmy przygodę z oszczędzaniem. Do programu SKO obecnie należy 135 uczniów. Z dnia na dzień jest nas coraz więcej !!! Już w październiku przybędzie nam co najmniej 11 osób. Zapraszamy do odwiedzania nas i komentowania naszych działań podjętych w celu propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych i tych trochę starszych.
19 1520
1 2 3 4 89