1 2 3 4 18 następna

Laureaci konkursu „SKO Blog Miesiąca” wybrani!
Dowiedz się czy Twoja szkoła jest wśród nich.
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Podsumowaliśmy I semestr

Po zakończeniu I semestru nagrodzeni zostali uczniowie, którzy od września do stycznia br. szkolnego zgromadzili najwyższą kwotę na swoich kontach. Drobne upominki otrzymali wszyscy, którzy oszczędzali w tym semestrze. Zachęcam do dalszego oszczędzania.

0

Czas odpoczynku

Dzisiaj zaczęły się ferie. Wszystkim blogowiczom życzę pięknej pogody,bezpiecznego i udanego wypoczynku.

1

Po raz kolejny zagraliśmy dla WOŚP

Zagraliśmy dla WOŚP już po raz 12. Zebraliśmy 28 128 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w pracę sztabu przy SP 45.

2

W świątecznym nastroju

Tradycyjnie w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, w auli naszej szkoły odbyły się Jasełka. Uczniowie wzięli udział w Wigiliach klasowych. Uroczystość przebiegała w świątecznym nastroju.

1

Świąteczna zbiórka żywności

Wielkoduchy ze Szkolnego Klubu Wielkoducha zebrały 60 kg żywności,która zostanie przekazana do instytucji zajmujących się dożywianiem osób najuboższych.

0

Kiermasz świąteczny

W naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

0

Poszerzamy wiedzę z zakresu finansów

Podczas spotkania z przedstawicielem PKO BP uczniowie klas I - III mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bankowości. Dowiedzieli się jak można założyć konto internetowe. Mogli zadać pytania dotyczące oszczędzania pieniędzy i pracy w banku.

0

Nagrody dla członków SKO

Dnia 22 września uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III wzięli udział apelu szkolnym. Opiekun SKO wręczył nagrody członkom SKO za udział w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności - Edycja 2014/2015. Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

3

Podziękowanie dla SP 45

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w akcji zbierania nakrętek.

3

Pakiet powitalny

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał różne gadżety z logo SKO: książki, worki, naklejki, kredki, piórniki, odblaski, czapki, kalendarze. Dziękujemy Bankowi PKO BP za prezenty.

0
1 2 3 4 18 następna