1 2 3 4 13
SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Dzień Papieski

17.10.14 pierwszy raz po kanonizacji obchodziliśmy DZIEŃ PAPIESKI. Przyświecało mu hasło "JAN PAWEŁ II - ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE!" W tym dniu, jak co roku wolontariusze naszej szkoły sprzedawali kremówki papieskie.

0

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji WOŚP, polegającej na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób.

0

Pamiętamy o zwierzętach

Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt. Mały Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę karmy dla zwierząt. Można również przynosić koce, ręczniki, zabawki dla zwierząt. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do schroniska dla zwierząt. Zachęcamy do udziału w akcji.

0

Życzenia dla Nauczycieli

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy.

0

Akcja wolontariatu

W ramach współpracy ze szkołą polską działającą na Białorusi wolontariusze naszej szkoły proszą o dary: artykuły szkolne, biurowe, żywność długoterminową oraz środki czystości w terminie do 20.10.14. Zachęcamy do udziału w akcji.

0

Konkurs na skarbonkę

W październiku, miesiącu oszczędzania, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na pracę przestrzenną „Konkurs na skarbonkę”. Konkurs trwa do 31 października 2014 r.Technika dowolna. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone. Opiekun SKO

0

Apel z nagrodami

Podczas apelu podsumowano pracę SKO w roku szkolnym 2013/2014, wręczono nagrody członkom SKO. Opiekun SKO zachęcał uczniów do założenia konta iPKO oraz do udziału w konkursach.

0

Dzień Chłopca

Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, Niech Wam szczęście towarzyszy przez calutkie życie, Niech Wam się spełnią wszystkie Wasze pragnienia, Przyjmijcie te skromne życzenia.

0

Dbamy o środowisko

W piątek 26 września po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji "Sprzątanie świata". Jak zwykle uczniowie naszej szkoły z dużym zapałem sprzątali teren naszego Osiedla Główna. W Poznaniu akcja przebiegała pod hasłem „Czysty Poznań. Piękne miasto”.

0

Otrzymaliśmy nagrodę

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2013/2014. Tegoroczna Edycja Konkursu odbywa się od 1.09.2014 do 31.05.2015. Zachęcamy do udziału w konkursie. Organizatorom dziękujemy za nagrodę!

0
1 2 3 4 13