1 2 3 4 17 następna

Czym jest podatek od odsetek kapitałowych?
Zarabiając na odsetkach dodatkowe sumy musimy płacić podatek. W tym wpisie wyjaśnię Wam, czym jest podatek od odsetek.
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Konkurs rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny SKO na "Plakat zachęcający do oszczędzania".

1

Pomagamy potrzebującym

Z inicjatywy Szkolnego Samorządu Uczniowskiego wzięliśmy udział w akcjach charytatywnych. W październiku, uczniowie wzięli udział w zbiórce karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska. Druga akcja, to zbiórka mydła dla mieszkańców Kamerunu.

1

Bijemy rekord z WOŚP!

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji WOŚP, polegającej na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku uczniowie klas I - III wzięli udział w akcji.

2

Życzenia dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia naszym nauczycielom i wychowawcom składają uczniowie.

6

Konkurs dla SKO - wiczów

Poradnik ekonomiczny "Brawo Bank" ogłosił konkurs plastyczny pt. "Marzenia z SKO i PKO Junior".

2

Grosikowe wspomnienia

Po letnich wakacjach uczniowie klasy trzeciej kontynuują projekt „Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki”.

2

Dzień Chłopaka

Dzisiaj Dzień Chłopaka. Wszystkim chłopcom życzymy dużo szczęścia, pomyślności i radości na każdy dzień.

4

Październik miesiącem oszczędzania

Konkurs plastyczny na "Plakat zachęcający do oszczędzania".

3

"Czysty Poznań - Wspólna Sprawa"

W tym roku akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA” przebiegała pod hasłem "CZYSTY POZNAŃ – WSPÓLNA SPRAWA”.

1

Dziękujemy za nagrodę!

Nasza szkoła otrzymała nagrodę II stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2014/2015.Organizatorom dziękujemy za nagrodę!Tegoroczna Edycja Konkursu trwa od 1.09.2015 do 15.06.2016. Zachęcamy do udziału w konkursie.

1
1 2 3 4 17 następna