1 2 3 4 19 następna

Sprawdź czy wygrałeś
Nagrody czekają na zwycięzców konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wizyta w Banku

Uczniowie klasy Ic i IIb udali się na wycieczkę do I Oddziału PKO BP. Przewodnikiem była p. Ewa Zielińska, która w przystępny sposób przybliżyła dzieciom działalność Banku. Uczniowie poznali pracę bankowca, zwiedzili skarbiec. Na zakończenie otrzymali drobne upominki. Dziękujemy!

0

Sportowe sukcesy

Po raz kolejny drużyna szczypiorniaków z naszej szkoły osiągnęła sukces. Kolejny raz nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Gratulujemy!!!

0

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim dużo radości, spokoju, wzajemnej życzliwości i mile spędzonych chwil w gronie najbliższych.

3

Wyjątkowy dzień

Z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń.

1

Pieniądze przyszłości

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym w ramach SKO: „Pieniądze przyszłości”. Konkurs trwa do 31.03.16 r. Technika dowolna. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone. Prace oddajemy wychowawcy lub opiekunowi SKO (sala 33).

0

Podsumowaliśmy I semestr

Po zakończeniu I semestru nagrodzeni zostali uczniowie, którzy od września do stycznia br. szkolnego zgromadzili najwyższą kwotę na swoich kontach. Drobne upominki otrzymali wszyscy, którzy oszczędzali w tym semestrze. Zachęcam do dalszego oszczędzania.

1

Czas odpoczynku

Dzisiaj zaczęły się ferie. Wszystkim blogowiczom życzę pięknej pogody,bezpiecznego i udanego wypoczynku.

1

Po raz kolejny zagraliśmy dla WOŚP

Zagraliśmy dla WOŚP już po raz 12. Zebraliśmy 28 128 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w pracę sztabu przy SP 45.

2

W świątecznym nastroju

Tradycyjnie w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, w auli naszej szkoły odbyły się Jasełka. Uczniowie wzięli udział w Wigiliach klasowych. Uroczystość przebiegała w świątecznym nastroju.

1

Świąteczna zbiórka żywności

Wielkoduchy ze Szkolnego Klubu Wielkoducha zebrały 60 kg żywności,która zostanie przekazana do instytucji zajmujących się dożywianiem osób najuboższych.

0
1 2 3 4 19 następna