1 2 3 4 15
SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Spotkanie z przedstawicielem PKO BP

Podczas spotkania z przedstawicielem PKO BP uczniowie klas I - III mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bankowości. Dowiedzieli się jak można założyć konto internetowe. Mogli zadać pytania dotyczące oszczędzania pieniędzy i pracy w banku.

0

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet odbył się uroczysty apel. Uczniowie przedstawili krótką część artystyczną. Chłopcy złożyli koleżankom i wszystkim paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

0

Czas odpoczynku i miłej zabawy

Wszystkim,którzy dzisiaj rozpoczęli zimowe ferie życzymy odpoczynku, dobrej pogody, wielu niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu. Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich rówieśników!

0

Podsumowanie semestru

Podczas apelu podsumowującego pierwszy semestr wręczono uczniom nagrody za udział w konkursach, Odznaki Wzorowego Ucznia, pochwały Dyrektora Szkoły. Nagrody za udział w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności otrzymali : Filip Wesołowski z kl. II A, Bartosz Bykowicz z kl. VI B, Nadia Barańska z kl. I A, Mikołajczyk Jakub z kl. VI B, Martyna Nowak z kl. III B, Jędrzej Rosiński z kl. IV B, Maksymilian Folta z kl. II A. Nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w konkursach!

0

Czas karnawału

Podczas balu karnawałowego, który odbył się w naszej szkole, pojawiło się wiele bajkowych postaci. Spotkać można było wróżki, księżniczki oraz wiele postaci ze znanych bajek . Dzieci bawiły się razem z Indianami ze Szkoły Tańca Hajdasz. Zabawa w rytmie znanych przebojów była świetna.

0

Spotkanie z policjantem

W Ramach Projektu „Bezpiecznie - to wiedzieć i znać” uczniowie klas O – III wzięli udział w spotkaniach z policjantem z komisariatu Poznań – Nowe Miasto. Tematami spotkań były: „Bezpieczna droga” oraz "Sam w domu".

0

Jesteśmy z WOŚP już 11 lat

11.01.15 r. po raz jedenasty wzięliśmy udział w WOŚP. W tym roku graliśmy "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów". Zebraliśmy 16179,49 zł.

0

W świątecznym nastroju

Dzisiaj w naszej szkole panował wyjątkowy klimat. Odbywały się klasowe Wigilie. Wszyscy składali sobie życzenia, były prezenty oraz wspólne śpiewanie kolęd. Dzieci z klasy zerowej przygotowały piękne Jasełka.

0

Charytatywny Kiermasz Świąteczny

Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

0

Konkurs na skarbonkę został rozstrzygnięty

W dniu 21.11.14 r. na apelu klas 0 - III wręczono wyróżnienia uczestnikom konkursu na skarbonkę. Wszystkie prace były pomysłowe i starannie wykonane. Wyróżnienia otrzymali: Z klasy „O”A: 1. Martyna Cieślińska 2. Nicole Dalewska 3. Dominik Pyszniewski 4. Basia Strzemkowska Z klasy IA: 1. Nadia Barańska 2. Rafał Brzeziński 3. Mateusz Hadrych 4. Hubert Pachurka 5. Ola Pelczyk 6. Kasia Płonka 7. Julia Sobczak 8. Marcin Tumidaj Z klasy IIA: 1. Piotr Bartkowski 2. Zofia Komorowska 3. Jeremiasz Leitgeber 4. Oliwia Pyszniak 5. Filip Wesołowski Z klasy IIIA: 1. Małgorzata Tumidaj Z klasy IIIB: 1. Jakub Andrzejewski 2. Filip Jasiewicz 3. Kuba Sobik 4. Martyna Witkowska 5. Arek Woźniak. Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

0
1 2 3 4 15