SKO Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku

SKO Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku

Jesteśmy niewielką szkołą z Jegłownika, miejscowości położonej na terenach pięknych Żuław Wiślanych. Tradycja oszczędzania w SKO została zawieszona w naszej szkole na około 20 lat.To rodzice , którzy w tamtych latach uczyli się oszczędzania, pragnęli , aby ich dzieci mogły robić do samo . Zachęcamy do śledzenia naszych działań i oddania głosu na nasz blog. Pozytywne komentarze są mile widziane.
14.01.2013

Zimowe granie z WOŚP

Sztab WOŚP napisał...

To już 21 Finał WOŚP w Polsce, a w Jegłowniku zagraliśmy już po raz 7. Tegorocznym tematem Finału było granie dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów.

            Mimo niesprzyjającej pogody już od rannych godzin wolontariusze (uczniowie SP w Jegłowniku z opiekunami) zbierali datki do puszek kwestarskich.

Natomiast w godzinach od 15:00 do 18:30 na terenie Szkoły Podstawowej w Jegłowniku miały miejsce licytacje, loteria fantowa, sprzedaż ciast i zapiekanek. Zbiórce pieniędzy towarzyszyły występy uczniów naszej placówki i okolic, aby wesprzeć nasze działania.

            O godz. 18:30 puściliśmy „światełko do nieba”, czyli miał miejsce pokaz sztucznych ogni.

Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Gronowo Elbląskie. W tym roku udało nam się zebrać 13416 zł.

            Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję przyświecała wspólna idea – Godność. Niech to słowo będzie myślą przewodnią nie tylko tego grania, ale zostanie w nas na długo.

 

 

Dziękujemy
za Waszą Pomoc

Sie ma

Sztab WOŚP w Jegłowniku:

A. Krupska,
K. Mordasiewicz,
K. Dziura,
D. Fiedor,
gościnnie Jarosław Krupski

                                            

               

0
Dodaj Komentarz
USUŃ