SKO Lipnica

SKO Lipnica

Witamy na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipnicy. W naszej szkole SKO działa od roku szkolnego 1992/1993. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.
25.03.2013

Świąteczne życzenia dla dzieci chorych z Podkarpackiego Hospicjum

Uczniowie klas I - VI wykonali kartki świąteczne z życzeniami dla chorych dzieci.

Okres świąt - to okres składania sobie życzeń.

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły pamiętają o chorych dzieciach, wykonują samodzielnie kartki świąteczne oraz życzą wybranym przez siebie dzieciom z okazji Świąt przede wszystkim pokoju ducha i wytrwałości.

Uczniowie nie zapomnieli o wysłaniu życzeń pracownikom Hospicjum,  Szkolnych Blogów oraz  PKO BP w Rzeszowie

hospicjum1.jpg

copy_of_hospicjum.jpg

A tak uczniowie pracowali przy wykonaniu kartek świątecznych.

hospicjum6.jpg

hospicjum7.jpg

hospicjum8.jpg

hospicjum5.jpg

hospicjum4.jpg

hospicjum3.jpg

hospicjum2.jpg

0
Dodaj Komentarz
USUŃ