1 2 3 4 43
SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Głosuj na SKO Kośmidry!

Ruszyło głosowanie na najciekawszą kronikę w ogólnopolskim Konkursie dla SKO. Wśród nich jest kronika SKO Kośmidry. W rękach internautów jest 10 000zł . Już dziś zdecyduj, która szkoła je wygra. Możesz sprawić, że będzie to Szkoła Podstawowa w Kośmidrach.

0

Wiadomość dnia!

11 najlepszych szkół przeszło do etapu krajowego Konkursu dla SKO edycja 2013/2014. Wśród nich jest SKO Kośmidry. Dziękujemy!

0

Wakacyjny konkurs plastyczny

W najnowszym numerze czasopisma "Brawo Bank" ogłoszono konkurs plastyczny "Wakacje z latawcem".

0

Gdzie my, tam SKO

Nie tylko w SKO oszczędzamy. ale o lokowaniu produktu pamiętamy ...

0

Wakacje czas zacząć

Po długich dziesięciu miesiącach wytężonej pracy pora odpocząć. Przed nami dwa miesiące wakacji. Aby były udane, muszą być przede wszystkim bezpieczne.

0

Co słychać u naszych sąsiadów?

Tuż obok naszego boiska, na skrzyżowaniu ulic Lublinieckiej i Szkolnej, od wczesnej wiosny mieszka bociania rodzina. Mieć takich sąsiadów to dla nas zaszczyt.

0

Dla kogo nagroda?

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego rozlosowano nagrodę dla uczestników naszej blogowej ankiety na wydarzenie roku szkolnego 2013/2014. Kto otrzymał ostatnią w tym roku szkolnym nagrodę ufundowaną przez SKO?

0

Bez czerwonego dywanu

W przeddzień zakończenia roku szkolonego, podczas długiej przerwy, odbyła się premiera naszego filmu reklamowego.

0

XII Rajd Rowerowy Szlakiem Bocianiego Gniazda

Uczniowie naszej szkoły już po raz dwunasty wzięli udział w rajdzie rowerowym, którego celem była inwentaryzacja gniazd bocianich w gminie Pawonków. 24 czerwca wczesnym rankiem dwie grupy rowerzystów z klas IV – VI wyruszyły, bo policzyć bocianie gniazda i ich mieszkańców.

0

Magiczna podróż po Europie

Uczniowie klas I – III zostali zaproszeni do Tarnogórskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. „Podróż z Efesiem”. Podczas spektaklu dzieci mogły poznać historię maskotki Europejskiego Funduszu Społecznego - Efesia oraz jego przyjaciółki Isi.

0
1 2 3 4 43