1 2 3 4 39
SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Jak klasa III pisanki malowała

Na naszych pisankach wzory nietypowe, w większości sko-we. Ty również możesz spróbować swoich sił. Szczegóły w tym wpisie.

0

Babeczki zjemy i Rysię uratujemy

W sklepiku szkolnym sprzedawaliśmy babeczki własnego wypieku. Każda kupiona babeczka to złotówka na operację chorej kotki Rysi.

0

Warto było oszczędzać

W dniach 3-4 kwietnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Wieliczce i Krakowie. 40-osobowa grupa mogła wziąć udział w tym wydarzeniu dzięki systematycznemu oszczędzaniu.

0

A to ciekawe!

Kampania „Pola Nadziei” jest ogólnoświatową i ogólnopolską akcją zbierania funduszy na rzecz ludzi ciężko chorych objętych opieką hospicyjną. Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej w zakresie opieki jaką świadczy Hospicjum wobec ludzi ciężko chorych oraz edukacja mieszkańców naszego regionu o roli drugiego człowieka wobec ciężko chorego.

0

Wścibskim być? Czasami można :)

Osobliwością i niebywałą atrakcją dla naszych uczniów (i nie tylko...) jest podglądanie bocianiej pary, która zasiedliła gniazdo tuż obok szkoły. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby zobaczyć jak nasze boćki sprzątają mieszkanie po zimie i jak je rozbudowują znosząc różne materiały.

0

Zostały piękne wspomnienia

Dokładnie tydzień temu, w piątek 28 marca odbyło się w Warszawie spotkanie autorów Szkolnych Blogów. Poznanie wirtualnych znajomych w realu - to robi wrażenie.

0

Kto pojedzie do Wieliczki?

Dzisiaj rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, w którym nagrodą główną był wyjazd na 2-dnią wycieczkę szkolną do Wieliczki.

0

Jutro wielki dzień

To wcale nie jest prima aprylisowy żart!

0

Trudny wybór

Oglądamy, przekładamy, dyskutujemy, ale nadal nie ma zgodności.

0

Przygoda Pana Pieniądza

Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz prześledzić historię Pana Pieniądza oraz tych, którzy nie byli na warsztatach zapraszam do obejrzenia historyjki obrazkowej. Można też spróbować szczęścia w konkursie i zdobyć nagrodę. Czytajcie uważnie!

0
1 2 3 4 39