07.03.2019

Sport to styl życia!

Sport to nie tylko sprawność fizyczna. Sport to pasja, zdrowa rywalizacja, zasady fair play... Sport do po prostu styl życia, a wie o tym każdy uczeń naszej szkoły.

Sport szkolny wychowuje.

 

 💪🏆🥇💪

 


Szkoła to nie tylko nudna nauka i ciągłe chodzenie na lekcje, pisanie sprawdzianów, klasówek oraz wieczne odpytywanie. Życie szkolne to również sport, który w naszej małej szkółce jest na bardzo wysokim poziomie. Bez wątpienia uczy pokory, szacunku dla drugiej osoby, ale przede wszystkim wychowuje. Nasi uczniowie są znani w powiecie wrzesińskim z licznych sukcesów. Odnoszą je nie tylko w sportach zespołowych, ale także w konkurencjach indywidualnych. Aby dalej wychowywać młode pokolenie w duchu sportu i zdrowej rywalizacji, organizujemy spotkania ze sportowcami. Wizyty znanych osób mają na celu zachęcić młodzież do ciężkiej pracy oraz nauki. Pełne pasji i zaangażowania rozmowy uświadamiają młodym osobom, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Naszą szkołę odwiedzili między innymi: Szymon Ziółkowski, Tomasz Szymkowiak, Mirosław Chudy a także członek sztabu szkoleniowego Reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka- Mateusz Łajczak. Cały czas przybywa w szkole sportowców! Miło nam poinformować Państwa, że nasi uczniowie zostali nominowani w plebiscycie "Glosu Wielkopolskiego" na sportowca roku. Julia Ratajczyk oraz Szymon Przybylski znaleźli się w gronie najlepszych sportowców z całej Wielkopolski. Na gali w Poznaniu otrzymali wyróżnienia i medale. Nasza szkoła może również pochwalić się ogromnym sukcesem jednego z uczących w niej pedagogów- trenera Michała Wyrzykiewicza. Otrzymał on nominację w plebiscycie "nauczyciel na medal". Niedługo potem Pan Michał wygrał plebiscyt "Głosu Wielkopolskiego" na trenera roku.

img

imgimgimg

1
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 2
  • 7
Komentarze