10.03.2019

Dzień Kobiet i Mężczyzn w naszej szkole

Tego dnia zapach kwiatów roznosił się po szkolnych korytarzach, a rozdawane ze szczerym uśmiechem słodkości nie odstraszały kaloriami. Dzień Kobiet i Mężczyzn podobno trwa cały rok, ale co stoi na przeszkodzie, żeby w marcu mówić o tym trochę częściej, trochę głośniej, trochę smaczniej i trochę piękniej? :)

W ostatni piątek w murach naszej szkoły świętowaliśmy Dzień Kobiet i Mężczyzn. Wszyscy wszystkim składali życzenia. Nie obyło się także bez kwiatków i słodkich podarunków. Uczniowie z kółka teatralnego i członkowie SKO przygotowali zabawne przedstawienie, ukazujące codzienne życie kobiet w różnych epokach. Usłyszeliśmy także kilka szlagierów o relacjach damsko-męskich. Sejmik Uczniowski jak zwykle stanął na wysokości zadania, obdarowując kwiatkami i czekoladami. Nie zapomniano także o  młodszych kobietkach i mężczyznach. Każdy znalazł coś słodkiego na cukierkowym drzewku. Był to jeden z tych dni, w których uśmiech króluje na twarzach wszystkich i każdego z osobna.

imgimgimgimgimgimgimgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 31
  • 27
  • 15