1


ZSS w Grzybowie

ZSS w Grzybowie

Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie (Wielkopolska). Nasza szkoła jest mała, ale dzieje się w niej bardzo dużo. Zachęcamy do odwiedzin. Pozdrawiamy.

Pojechaliśmy, zobaczyliśmy i nagrody przywieźliśmy!

Nie ma to jak lekcja poza szkołą! Takie sytuacje na długo zostają w pamięci, a pozyskana w ten sposób wiedza procentuje. Wizyta w banku PKO BP S.A była nie tylko przyjemna, ale też bardzo pożyteczna :)

3

Oszczędzanie i warcaby

Dnia 5.02.2019r. w Marzeninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w warcabach klasycznych. Nie zabrakło tam przedstawicieli SKO. Okazuje się, że warcaby i oszczędzanie mają ze sobą coś wspólnego... Taktykę! Nasza jest na mistrzowskim poziomie :)

2

Nagrody płyną strumieniami...

Kto ma jeszcze wątpliwości, że piątek to najszczęśliwszy dzień tygodnia, niech szybciutko przeczyta listę nagrodzonych w ten dzień osób :) Kto zagwarantuje Wam takie przedweekendowe niespodzianki, jeśli nie SKO ? :)

2

Komu, komu? Bo idę do domu! :)

W Dzień Świętego Walentego Amorek dzielnie wypełniał swoją misję. Pokonał każdą przeszkodę, zajrzał we wszystkie zakamarki, aby dostarczyć walentynki. Postanowił pomóc w zawieraniu przyjaźni, a także rozkwicie pierwszych miłości w naszej szkole :) Czy osiągnął cel? Na pewno wkrótce się przekonamy :)

2

Dzieciaki z SKO podbijają Radio Września! :)

Ten dzień zapamiętamy na długo... Wizyta w siedzibie Radia Września przypomniała wszystkim, czym jest prawdziwa pasja.

3
1