1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
22
Blog SKO

SP Lubrza

SP Lubrza

Świąteczny Konkurs

Zapraszamy do udziału wszystkich członków SKO w konkursie plastycznym "Świąteczna Żyrafa Lokatka". Format: A 5 Technika: dowolna Termin składania prac: 17.12.2018 r. Koordynator: Katarzyna Hilbrycht-Półtorak Oczywiście na zwycięzców czekają nagrody!!!

3

Ciasteczko dla Wojtusia

Kolejny sukces!!! Zebraliśmy 1533 zł dla rehabilitację Wojtusia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pieczenie pysznych ciast, sprzedającym, a przede wszystkim Wam za wielkie serce!!!

2

Żółciaki na dzieciaki.

Włączamy się do akcji "Żółciaki na dzieciaki". Zbiórka będzie trwać do 09.01.2019 r. a pieniążki zostaną przekazane na cele 27 Finału WOŚP. Pomagajmy!!!

4

Zbiórka dla Azylowych zwierzaków.

Organizujemy zbiórkę dla azylowych zwierzaków.Przynosimy koce, ręczniki, kołdry ze sztucznym wypełnieniem, poszewki na pościel. Mile widziana też sucha, mokra karma dla kota i psa, żwirki, miski na pokarm, zabawki. Pomóżmy choć odrobinę tym skrzywdzonym przez ludzi i los zwierzętom.

1

Wyniki Konkursu

Klasa 6a wygrała konkurs na największą ilość oszczędzających i w nagrodę jadą na Festiwal Filmowy do Poznania. Gratulujemy!!!

2

Wizyta Lokatki

Publiczną Szkołę Podstawową w Lubrzy odwiedził niespotykany gość. Wraz z przedstawicielem banku PKO BP Markiem Zajączkowskim do szkoły przyjechała...żyrafa Lokatka. Wzbudziła ogromne zainteresowanie i każdy chciał się z nią przywitać. Jednak Lokatka przybyła po to, aby zachęcić uczniów do oszczędza ...

0

Kasztanobranie

Brawo Wy!!! Udało się nam zebrać 1333 kg kasztanów za które otrzymaliśmy 666,50 złotych.

0
1