1 2 3 następna ostatnia

Co to jest paragon?
Dlaczego warto go brać?
9
Blog SKO

SP Lubrza

SP Lubrza

Walentynki

Walentynki. Dzień 14 lutego to imieniny Walentego. Święty Walenty był patronem obłąkanych więc przypisano go także zakochanym. W szkole mieliśmy apel prowadzony przez 8B i liczne pomniejsze imprezki klasowe. No i góry walentynek.

1

Nasi Laureaci

W grudniu uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA” zorganizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”. Drugoklasiści zmagali się w konkursach: czytelniczym „Abecadło”, ortograficznym „Ortografek”, matematycznym „Plusik” i plastycznym „Pl ...

0

Rozwiązanie konkursu świątecznego.

8 stycznia na apelu zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie na Świąteczną Żyrafkę Lokatkę. Zwycięzcom gratulujemy!!!

0

Świąteczny Konkurs

Zapraszamy do udziału wszystkich członków SKO w konkursie plastycznym "Świąteczna Żyrafa Lokatka". Format: A 5 Technika: dowolna Termin składania prac: 17.12.2018 r. Koordynator: Katarzyna Hilbrycht-Półtorak Oczywiście na zwycięzców czekają nagrody!!!

3

Ciasteczko dla Wojtusia

Kolejny sukces!!! Zebraliśmy 1533 zł dla rehabilitację Wojtusia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pieczenie pysznych ciast, sprzedającym, a przede wszystkim Wam za wielkie serce!!!

2

Żółciaki na dzieciaki.

Włączamy się do akcji "Żółciaki na dzieciaki". Zbiórka będzie trwać do 09.01.2019 r. a pieniążki zostaną przekazane na cele 27 Finału WOŚP. Pomagajmy!!!

4

Zbiórka dla Azylowych zwierzaków.

Organizujemy zbiórkę dla azylowych zwierzaków.Przynosimy koce, ręczniki, kołdry ze sztucznym wypełnieniem, poszewki na pościel. Mile widziana też sucha, mokra karma dla kota i psa, żwirki, miski na pokarm, zabawki. Pomóżmy choć odrobinę tym skrzywdzonym przez ludzi i los zwierzętom.

1

Wyniki Konkursu

Klasa 6a wygrała konkurs na największą ilość oszczędzających i w nagrodę jadą na Festiwal Filmowy do Poznania. Gratulujemy!!!

2
1 2 3 następna ostatnia