1 2 3 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
9
Blog SKO

SOSW nr 6 w Krakowie

SOSW nr 6 w Krakowie

Szukasz ciekawego bloga dotyczącego przedsiębiorczości? Właśnie go znalazłeś! Odwiedź naszą stronę i śledź aktualności dotyczące realizacji programu „Przedsiębiorczość w praktyce”, który już od 5 lat z powodzeniem realizowany jest w naszej placówce.

e - Pl@nszaki

Nasz szkolny klub gier planszowych działa teraz online!

1

Planszaki w Olkuszu

Gdy jeszcze było to możliwe... poraz kolejny, Planszaki z Niecałej odwiedziły studentów Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. Tym razem pojechaliśmy na zajęcia do pobliskiego Olkusza.

1

„Smokogranie” czyli Planszaki w Opolu!

W ostatnim tygodniu ferii, członkowie Szkolnego Klubu Gier Planszowych wybrali się w podróż do oddalonego o przeszło 200 km Opola. Ich głównym celem było stoczenie pojedynku z Opolskim Klubem Fantastyki „Fenix”! Ponadto zaprosili oni wszystkich Opolan do wzięcia udziału w „Smokograniu”, czyli nauce ...

2

Mistrzostwa gry Karak w Iskierce

Jaki jest najlepszy pomysł na feryjną nudę? Oczywiście gry planszowe! Z takiego założenia wyszli członkowie naszego Szkolnego Klubu Gier Planszowych, organizując mistrzostwa gry Karak w Centrum Kultury Podgórza „Iskierka”.

0

SUPER GOL! – PUCHAR POLSKI

Są takie gry, które nigdy się nie nudzą! Jedną z nich jest właśnie „Super GOL!” wydawnictwa Cube Factory of Ideas.

1

Planszaki z Mikołajkową wizytą w XXXI LO

„Planszaki z Niecałej” znów ruszają w drogę! Tym razem zostaliśmy zaproszeni do XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. To już kolejna szkoła, w której próbujemy, rozbudzić wśród uczniów zainteresowanie grami planszowymi.

2

Ciekawe przerwy z ...

Od października organizujemy w naszej szkole „„Ciekawe przerwy z ...”, podczas których członkowie samorządu uczniowskiego prowadzą rozgrywki gier planszowych.

3

Rozgrywka RPG

Nasze Planszaki nie tylko uczą innych, ale także sami poszerzają swoje zainteresowania. Podczas ostatniego weekendu, grupa śmiałków uczestniczyła w pierwszej sesji gry RPG.

1

Czy pieniądze są nam potrzebne?

Kolejne wieści z klasy II B! Chłopcy nie próżnują !

3

Międzypokoleniowy Turniej Gier Planszowych - część II

Po raz kolejny w ramach projektu "Działajmy razem" Klub Gier Planszowych „Planszaki z Niecałej” postanowił zorganizować dla seniorów z dzielnicy IX. "Międzypokoleniowy Turniej Gier Planszowych”.

0
1 2 3 następna ostatnia