1 2 następna ostatnia

SKO ma już 86 lat!
Świętuj z nami urodziny najstarszego i najnowocześniejszego programu edukacji finansowej w Polsce.
20
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 154

Szkoła Podstawowa nr 154

Szukasz ciekawego bloga dotyczącego przedsiębiorczości? Właśnie go znalazłeś! Odwiedź naszą stronę i śledź aktualności dotyczące realizacji programu „Przedsiębiorczość w praktyce”, który już od 5 lat z powodzeniem realizowany jest w naszej placówce.

Turniej gry Mankala

W ostatnim czasie naszym Planszakom udało nam się zorganizować pierwszy internetowy turniej gry Mankala!

0

Minecraft

A Wy jak rozwijacie swoją kreatywność?

0

Gry planszowe online

Planszaki nie odpuszczają i trenują online!

0

Planszaki w Olkuszu

Gdy jeszcze było to możliwe... poraz kolejny, Planszaki z Niecałej odwiedziły studentów Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. Tym razem pojechaliśmy na zajęcia do pobliskiego Olkusza.

1

„Smokogranie” czyli Planszaki w Opolu!

W ostatnim tygodniu ferii, członkowie Szkolnego Klubu Gier Planszowych wybrali się w podróż do oddalonego o przeszło 200 km Opola. Ich głównym celem było stoczenie pojedynku z Opolskim Klubem Fantastyki „Fenix”! Ponadto zaprosili oni wszystkich Opolan do wzięcia udziału w „Smokograniu”, czyli nauce ...

2

Mistrzostwa gry Karak w Iskierce

Jaki jest najlepszy pomysł na feryjną nudę? Oczywiście gry planszowe! Z takiego założenia wyszli członkowie naszego Szkolnego Klubu Gier Planszowych, organizując mistrzostwa gry Karak w Centrum Kultury Podgórza „Iskierka”.

0

SUPER GOL! – PUCHAR POLSKI

Są takie gry, które nigdy się nie nudzą! Jedną z nich jest właśnie „Super GOL!” wydawnictwa Cube Factory of Ideas.

1

Planszaki z Mikołajkową wizytą w XXXI LO

„Planszaki z Niecałej” znów ruszają w drogę! Tym razem zostaliśmy zaproszeni do XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. To już kolejna szkoła, w której próbujemy, rozbudzić wśród uczniów zainteresowanie grami planszowymi.

2

Ciekawe przerwy z ...

Od października organizujemy w naszej szkole „„Ciekawe przerwy z ...”, podczas których członkowie samorządu uczniowskiego prowadzą rozgrywki gier planszowych.

3

Rozgrywka RPG

Nasze Planszaki nie tylko uczą innych, ale także sami poszerzają swoje zainteresowania. Podczas ostatniego weekendu, grupa śmiałków uczestniczyła w pierwszej sesji gry RPG.

1
1 2 następna ostatnia