25.05.2012

PROMOCJA GNIEZNA I SUPER POMYSŁ.....

 Strefa kibica, która zostanie umiejscowiona na placu św. Wojciecha w Gnieźnie, to wspólne przedsięwzięcie miasta Gniezna, Telewizji Polskiej S.A (patron medialny) oraz agencji wykonawczej PROWOKATOR sp. z.o.o. Strefa ma stać się ciekawą formułą gromadzenia tysięcy kibiców i będzie realizować szereg animacji i transmisji „live” meczów. Atrakcje te będą skierowane dla mieszkańców, mają zapewnić promocję miasta a także działaczy oraz sportowców.
alt   Jak przyznał Jacek Kowalski, prezydent Gniezna, stworzenie strefy kibica jest wyjątkowym wydarzeniem dla Grodu Lecha. – Czegoś takiego jeszcze w Gnieźnie nie było! Wiemy doskonale, że Euro 2012 jest największym wydarzeniem sportowym w Polsce a teraz możemy śmiało powiedzieć, że także w naszym mieście. Warto podkreślić, że nasza strefa to nie tylko oglądanie emocjonujących meczów, ale także mnóstwo atrakcji, które powinny przynieść naszym mieszkańcom sporo zabawy – stwierdził J. Kowalski.
   Strefa kibica będzie funkcjonować podczas trzech dni, w których swoje mecze rozgrywać będzie polska reprezentacja ( 8 VI, 12 VI, 16 VI). W ich trakcie, swoje bloki tematyczne będą prezentować miasta partnerskie, które odwiedzą Gniezno (8 VI). Cztery dni później odbędzie się dyktando ortograficzne o „złotą stalówkę” Jacka Kowalskiego, prezydenta Gniezna. Na zakończenie funkcjonowania strefy, a więc 16 czerwca, zaprezentują się sekcje Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

 

 

TUTAJ NA BLOGU O TYM PISZEMY , BO TO PROMOCJA NASZEGO MIASTA - A SKO - POPIERA PROMOCJĘ!!!!

0
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 7
  • 14