04.10.2021

Dzień chłopaka - co to był za dzień

Co to był za dzień... Nikt nie chciał wracać do domu. Po pierwszych trzech lekcjach zaczęło się szaleństwo. 30 września to przecież Dzień Chłopaka! W tym roku połączyliśmy go z Dniem Języków Obcych. Program obchodów był tak napięty, że aż dziw, że udało się wszystko zrealizować. Pierwsza część artystyczna polegała na zaprezentowaniu przez każdą klasę wybranego kraju. Ze zdjęć wywnioskujcie, która klasa jaki kraj reprezentowała  Po wszystkich prezentacjach nastąpiła wewnątrz-klasowa degustacja tradycyjnych potraw, z danego kraju oczywiście. Tu dziękujemy bardzo rodzinom naszych uczniów za pomoc w przyrządzeniu wspaniałych potraw. Z pełnymi brzuchami udaliśmy się na oficjalny apel, podczas którego wszyscy chłopcy z naszej szkoły zostali obdarowani prezentami z okazji swojego święta. Hitem okazały się jednorazowe kupony zwalniające z odpowiedzi lub z kartkówki w wybranym dniu. Oj CHŁOPAKI, tylko ich nie zgubcie;) Poznaliśmy także zwycięzców plebiscytu na SUPER CHŁOPAKA. Okazało się, że zwycięzców było aż czterech! Zwieńczeniem obchodów była loteria, która cieszyła się ogromnym powodzeniem oraz zabawa taneczna.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku