1 2
Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

SZKOLNY KONKURS "WIOSENNE OSZCZĘDZANIE"

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie klasy I – VI. Celem konkursu jest zachęcenie zespołów klasowych do wspólnego oszczędzania.

0

Mistrz tabliczki mnożenia - II edycja konkursu

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się szkolny konkurs : Mistrz tabliczki mnożenia - „Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza!”.

0

KONKURS PLASTYCZNY MOJA WYMARZONA KARTA BANKOMATOWA

Ogłaszamy konkurs plastyczny, polegający na stworzeniu projektu karty bankomatowej Celem konkursu jest przybliżenie uczniom działalności SKO, zapoznanie z zasadą działania kont internetowych i korzystania z kart bankomatowych oraz zachęcenie uczniów do oszczędzania w SKO.

0

REGULAMIN WPŁAT I WYPŁAT

Z powodu problemów z blogowaniem, ruszamy z pewnym opóźnieniem. Na początek chcielibyśmy przypomnieć wszystkim REGULAMIN WPŁAT I WYPŁAT SKO SP 12 W RYBNIKU

0

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDNOŚCI

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDNOŚCI - ZAPRASZAMY DO OSZCZĘDZANIA W SKO!

0

Konkurs " MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA" rozstrzygnięty!

Na przełomie lutego i marca w naszej szkole odbywał się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia", którego hasło przewodnie brzmiało: "Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza".

0

"Zimowe oszczędzanie z SKO"

Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Zimowe oszczędzanie z SKO", w którym można wygrać pomoce dydaktyczne dla szkoły, takie jak: laptop, rzutnik, tablica interaktywna, aparat fotograficzny. Im więcej uczniów naszej szkoły zostanie członkiem SKO, im więcej członkowie SKO zgromadzą oszczędności, tym większa jest szansa na cenne nagrody!

0

Zbieramy grosiki

Klasa II a już drugi rok organizuje sobie akcję „Grosik”. Uczniowie w ramach tej akcji w swojej klasie zbierają grosiki – drobne monety groszowe - złote. Zalegające w portfelach lub skarbonkach rodzinnych grosiki, przynoszą do klasy i wrzucają je do specjalnej skarbonki znajdującej się w klasie.

0

I etap konkursu "Mistrz tabliczki mnożenia" - wyniki

Jeszcze przed feriami odbył się w naszej szkole I etap szkolnego konkursu "Mistrz tabliczki mnożenia", którego hasło przewodnie brzmi: "Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza". Wszyscy uczniowie klas III - VI musieli zmierzyć się z zadaniami związanymi z oszczędzaniem, w którym trzeba było wykorzystać znajomość tabliczki mnożenia. Czasu na rozwiązanie zadań było niewiele, więc szansę na dobry wynik miały osoby, które tabliczkę mnożenia "mają w jednym palcu".

0

Zbieramy nakrętki dla Tymka

W roku szkolnym 2010/2011 w naszej szkole rozpoczęła się akcja zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych dla Tymoteusza Bugli z Radlina. Mama Tymka - pani Irena Witek – Bugla prowadziła wówczas w klasie III a zajęcia z ramienia Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Przygoda”.

0
1 2