1 2 3 4 5 6 następna

Zapraszam do Krakowa
na wystawę „80 lat SKO”
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

I Festiwal Nauki w Rybniku

19 września uczniowie klas piątych naszej szkoły brali udział w I Festiwalu Nauki organizowanym w naszym mieście Rybniku.

2

Mamy wyniki!!! Samorząd szkolny jest nam już znany!!!

W poniedziałek odbyło się głosowanie na przewodniczącego szkoły, jego zastępce oraz pozostałych dwóch członków samorządu. Dziewczyny i chłopcy , a także nauczyciele, mogli tylko podejrzewać, kto zostanie członkiem samorządu.

0

REGULAMIN WPŁAT I WYPŁAT

Z powodu problemów z blogowaniem, ruszamy z pewnym opóźnieniem. Na początek chcielibyśmy przypomnieć wszystkim REGULAMIN WPŁAT I WYPŁAT SKO SP 12 W RYBNIKU

1

Dzień języków obcych

26 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych

0

Tworzymy gry matematyczne

Klasa VI a po skończonym Sprawdzianie Szóstoklasisty nadal utrwala swoje umiejętności matematyczne, tym razem w inny sposób. Nauczycielka matematyki zaproponowała, aby uczniowie tej klasy stworzyli gry matematyczne dostosowane dla dzieci zarówno starszych jak i młodszych

0

Rozpoczynamy przygodę z kodowaniem

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji programu "Mistrzowie Kodowania". Jest to projekt edukacyjny, mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach. Obejmuje uczniów szkół podstawowych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci będą uczyły się programowania w intuicyjnym języku Scra ...

3

I etap konkursu "Mistrz tabliczki mnożenia" - wyniki

Jeszcze przed feriami odbył się w naszej szkole I etap szkolnego konkursu "Mistrz tabliczki mnożenia", którego hasło przewodnie brzmi: "Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza". Wszyscy uczniowie klas III - VI musieli zmierzyć się z zadaniami związanymi z oszczędzaniem, w którym trzeba było w ...

0

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w naszej szkole

"Kochamy nasze babcie I dziadków też kochamy, W Dniu Babci i w Dniu Dziadka Życzenia Wam składamy!" W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbyły się klasowe uroczystości. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich kochanych babć i dziadków.

0

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDNOŚCI

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDNOŚCI - ZAPRASZAMY DO OSZCZĘDZANIA W SKO!

2
1 2 3 4 5 6 następna