1 2 3 4
Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Nowy blog!!!

Został założony nowy blog uczennic naszej szkoły. Tym razem nie jest to blog tematyczny,ale z opowiadaniami.

0

Pomaganie nauczycielom dyżurującym.

Do naszej szkoły weszło to aby uczniowie pomagali nauczycielom na przerwach. Czy to był aby dobry pomysł?

0

Pażdziernik miesiącem oszczędności, a co w listopadzie?

W dniach 17-23 listopada 2014 roku po raz siódmy zostanie zorganizowany w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W naszej szkole postanowiliśmy połączyć październikowe oszczędzanie z listopadowym tygodniem przedsiębiorczości, tym bardziej, że przystąpiliśmy do projektu Otwarta Firma.

0

Prelekcja na temat zdrowego odżywiania

21 października na zaproszenie nauczycielki naszej szkoły Pani Teresy Zielonki, gościliśmy dietetyka klinicznego, który przeprowadził prelekcję na temat zdrowego odżywiania w ramach programu "Śniadaniowa Klasa".

0

Blogi

może chciałbyś poczytać inne blogi naszych uczennic i nauczycieli ale nie masz do nich adresu? Oto odpowiedź!!!

0

Rozpoczynamy przygodę z kodowaniem

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji programu "Mistrzowie Kodowania". Jest to projekt edukacyjny, mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach. Obejmuje uczniów szkół podstawowych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci będą uczyły się programowania w intuicyjnym języku Scratch.

0

Unikanie odpadów

Przez ostatni tydzień dziewczyny z klasy 6a mówiły o unikaniu odpadów uczniom klas 1-4 i zadawały pytania. Dzieci odpowiadały bardzo mądrze, cieszymy się że do naszej szkoły, chodzą tak mądre dzieci!!!

0

Dzień chłopaka:)

We wtorek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Uroczystości odbywały się w klasach - chłopcy brali udział w klasowych konkursach, dostawali w tym dniu prezenty, ponadto w dzień poprzedzający święto naszych chłopaków odbyło się głosowanie na najbardziej charakterystycznych chłopców naszej szkoły.

0

Dzień języków obcych

26 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych

0
1 2 3 4