1 2 3
Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Blogi

może chciałbyś poczytać inne blogi naszych uczennic i nauczycieli ale nie masz do nich adresu? Oto odpowiedź!!!

0

Rozpoczynamy przygodę z kodowaniem

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji programu "Mistrzowie Kodowania". Jest to projekt edukacyjny, mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach. Obejmuje uczniów szkół podstawowych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci będą uczyły się programowania w intuicyjnym języku Scratch.

0

Unikanie odpadów

Przez ostatni tydzień dziewczyny z klasy 6a mówiły o unikaniu odpadów uczniom klas 1-4 i zadawały pytania. Dzieci odpowiadały bardzo mądrze, cieszymy się że do naszej szkoły, chodzą tak mądre dzieci!!!

0

Dzień chłopaka:)

We wtorek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Uroczystości odbywały się w klasach - chłopcy brali udział w klasowych konkursach, dostawali w tym dniu prezenty, ponadto w dzień poprzedzający święto naszych chłopaków odbyło się głosowanie na najbardziej charakterystycznych chłopców naszej szkoły.

0

Dzień języków obcych

26 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych

0

3 października Dzień ...

Co jest 3 października ? :)

0

Sprawdzian szóstoklasisty

Jutro sprawdzian próbny :)

0

Pozdrowienia !

Zajęcia z przedsiębiorczości :)

0
1 2 3