1 2 3 4 5
Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Zbliża się sprawdzian szóstoklasisty

Wielkimi krokami nadchodzi dzień 1 kwietnia. Na lekcjach matematyki ćwiczymy do sprawdzianu rozwiązując miedzy innymi zadania związanie z oszczędzaniem, budżetem i ekonomią.

0

Oszczędzamy po złotówce

Począwszy od września klasa Va postanowiła oszczędzać pieniądze na fundusz klasowy.

0

Święta tuż, tuż :)

Jak to przed świętami - wysyłamy kartki świąteczne. Niekoniecznie te tradycyjne, może tym razem wykorzystamy technologię komputerową? Uczniowie naszej szkoły, w ramach programu Mistrzowie Kodowania zostali zaproszeni do tworzenia kartek świątecznych w programie Scratch.

0

Promujemy przedsiębiorczość - ciąg dalszy

Wspominaliśmy już o projekcie "Otwarta Firma" i związanych z nim działaniami. Pan Stanisław Wengerski – Główny Specjalista Zarządu Transportu Zbiorowego w Rybniku zamieścił na stronie firmy relację z lekcji w atobusie.

0

Kiermasz ciast

Jak co roku w naszej szkole zorganizowany został świąteczny kiermasz ciast. Na przerwach można było w bardzo przystępnej cenie zakupić pyszne domowe wypieki :)

0

Mikołajkowy wyjazd do kina

Uczniowie klasy Va otrzymali w tym roku od Mikołaja nietypowy prezent - wyjazd do kina Cinema City Rybnik na film 3D "Wielka Szóstka":)

0

Wycieczka klasy 6a i 5a

Klasy wymienione w tytule brały udział w wycieczce po Rybniku. Wycieczkę organizowały pani Majerowicz (matematyka) i pani Szymczak (historia). Wycieczka była bardzo fajna i wszystkim się podobała. Miała charakter edukacyjny, bo dzięki niej mogliśmy się dowiedzieć trochę o Rybniku, nauczyliśmy się poruszać komunikacją miejską, a także nabyliśmy informacje jak pracuje się w banku.

0

Mikołajki

5 grudnia do naszej szkoły przybył Mikołaj, który jak wiadomo grzecznym dzieciom rozdaje prezenty. Wszystkie dzieci w naszej szkole są grzeczne, więc w nagrodę otrzymały cukierka :)

0

Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i przystąpiła do projektu „Otwarta Firma”, który realizowany był w kategorii „Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy”

0

Nowy blog!!!

Został założony nowy blog uczennic naszej szkoły. Tym razem nie jest to blog tematyczny,ale z opowiadaniami.

0
1 2 3 4 5