1 2 3 4 16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 118 WROCŁAW

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 118 WROCŁAW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu. Nasza przygoda z SKO rozpoczęła się od 1 września 2012 r. Jesteśmy szkołą, która została zbudowana w miejscu, w którym kiedyś była płyta lotniska. Od 3 czerwca 2000 roku nasza placówka nosi imię płk pil. Bolesława Orlińskiego. Ten niezwykły człowiek i genialny pilot jest dla nas inspiracją do "rozwijania skrzydeł". Rozpoczynając przygodę z SKO będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. Dziękujemy za każdy oddany głos.POZDRAWIAMY!

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia odwiedziło nas aż 1026! Pluszowych Gości

0

Łączymy Ekologię z Pomaganiem Innym

Pod skrzydłami Orlińskiego rozkwita dobro!

0

Jesienne akcje

Na przełomie września i października 2014 roku w naszej szkole, tradycyjnie realizowane będą akcje: „Posadź drzewko dla pokoju” i „Zakwitniemy na wiosnę”.

0

Nowe ulotki z SKO tworzymy!!!!!

Chętni SKO - wicze wykonuja ulotki na konkurs "Ulotka z SKO"! Najciekawsze, a więc wygrane propozycje ulotek zostaną dołączone do szkolnej gazetki "IKAREK" jako reklama SKO!!! Rozstrzygnięcie konkursu już na początku lutego!!!!

0

Gwiazdka dla Sierra Leone - AKCJA ZAKOŃCZONA!!!!!

W tym roku szkolnym towarzyszy nam przesłanie, iż: „wystarczyłoby, aby dla przemian świata ktoś, nawet mały, miał odwagę rozpocząć”.

0
1 2 3 4 16