1 2 3 4 następna

Oszczędzasz zasoby naturalne?
Chętnie dowiem się jaki jest Twój sposób na bycie eko.
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Waganowicach :). Będziemy tu opisywać najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz przekazywać informacje o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Czekamy na wasze głosy i nowe pomysły !

Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą bajkę o oszczędzaniu :)

3

Tworzymy bajkę o oszczędzaniu

W Prima aprillis SKO w naszej szkole zorganizowało konkurs "nie na żarty". Uczniowie klas IV-VI oraz gimnazjum mieli za zadanie ułożyć krótką, wierszowaną bajkę o oszczędzaniu. Historyjka musiała zawierać morał zachęcający do odkładania pieniędzy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek.

2

II edycja Marzycielskiej Poczty

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "Marzycielskiej Poczcie". Tym razem wysłaliśmy ponad 40 listów i kartek do 8-letniej Karolinki. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.

1

"Wiem co jem"

SKO zachęca do zdrowego odżywiania się i wspiera realizację projektu "Wiem co jem", który jest realizowany w kl. III SP

3

Marzycielska Poczta

W tym roku uczniowie Zespołu Szkół w Waganowicach po raz pierwszy wzięli udział w akcji ,,Marzycielska Poczta" napisali prawie 60 listów do Kasi, Patrycji, Krzysia i Mateusza. Klasa III SP 17.12.2015 r. udała się na pocztę, aby je wysłać.

1

16 listopada Dzień Dobrych Uczynków

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. [F.E.]

4
1 2 3 4 następna