1 2 3
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Waganowicach :). Będziemy tu opisywać najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz przekazywać informacje o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Czekamy na wasze głosy i nowe pomysły !

Zbieramy puszki aluminiowe

SKO promuje działania ekologiczne, dlatego rozpoczęło w naszej szkole akcję zbierania puszek aluminiowych.

0

Lekcje z oszczędzania

Uczniowie klasy III uczą się rozsądnie zarządzać pieniędzmi.

0

Pomagamy innym:)

SKO wspólnie z wolontariuszami naszej szkoły zorganizowało zbiórkę zabawek i artykułów szkolnych dla dzieci z domów dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcje.

0

Dbamy o nasze otoczenie :)

SKO wspiera działalność na rzecz środowiska, dlatego też zaangażowaliśmy się w akcję sprzątania naszej najbliższej okolicy:)

0

Rozstrzygnięcie konkursu na kosztorys wycieczki szkolnej

29 maja rozstrzygnięto konkurs na najlepiej zaplanowaną wycieczką szkolną dla klas IV-VI. Pierwsze miejsce zajęła klasa IV, która opracowała kosztorys wyjazdu do Zakopanego. W nagrodę uczniowie otrzymali od Pani Dyrektor dofinansowanie do wycieczki klasowej.

0

Rozstrzygnięcie konkursu pt. ,,Rodzinne śniadanie"

Konkurs pt. ,,Rodzinne śniadanie" cieszył się dużym zainteresowanie wśród naszych najmłodszych uczniów. Dzieci miały dużo interesujących pomysłów na to, jak powinno wyglądać ich śniadanie. Spośród wielu ciekawych prac jury wyłoniło zwycięzców: I miejsce - Dawid Krysa z kl. II II miejsce - Karolina Zaręba z kl. II III miejsce - Kacper Zaręba z kl. I wyróżnienia - Aniela Nowak i Mateusz Konieczny z kl. III Wszystkie prace konkursowe można podziwiać na wystawie. Nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w naszych konkursach !

0

Nowe konkursy :)

Nasza szkolna kasa SKO ogłasza konkursy dla uczniów klas I-III pt. ,,Rodzinne śniadanie", klas IV -VI pt. ,,Nasza wycieczka klasowa". Zapraszamy do udziału w konkursach :)

0

Zdrowy Mikołaj

5 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Częstował wszystkich jabłkami i mandarynkami zachęcając dużych i małych do jak najczęstszego sięgania po świeże owoce. Upominał, by uczniowie zawsze byli grzeczni, sumiennie pracowali a przede wszystkim wystrzegali się chipsów i innych niezdrowych przekąsek. Mikołajowi towarzyszyły trzy urocze Śnieżynki.

0

Konkurs na najlepiej oszczędzającą klasę

Wyniki konkursu SKO na najlepiej oszczędzającą klasę w szkole podstawowej. Miejsce 1 – klasa VI (500zł) Miejsce 2 – klasa II (340zł) Miejsce 3 – klasa III ( 100zł) Gratulujemy i zachęcam do dalszego oszczędzania.

0

Konkurs na najpiękniejszą skarbonkę :)

2 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą skarbonkę. Wybór zwycięzców był bardzo trudny ponieważ wszystkie prace były ciekawe i starannie wykonane.

0
1 2 3