1 2 3 następna

Zapraszam do Krakowa
na wystawę „80 lat SKO”
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Waganowicach :). Będziemy tu opisywać najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz przekazywać informacje o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Czekamy na wasze głosy i nowe pomysły !

Konkurs na najlepiej oszczędzającą klasę

Wyniki konkursu SKO na najlepiej oszczędzającą klasę w szkole podstawowej. Miejsce 1 – klasa VI (500zł) Miejsce 2 – klasa II (340zł) Miejsce 3 – klasa III ( 100zł) Gratulujemy i zachęcam do dalszego oszczędzania.

2

Konkurs na najpiękniejszą skarbonkę :)

2 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą skarbonkę. Wybór zwycięzców był bardzo trudny ponieważ wszystkie prace były ciekawe i starannie wykonane.

0

Wrzesień

Pracowity początek roku szkolnego

0

Krótka historia SKO w naszej szkole

Kilka słów o naszych początkach

0

Grudzień

"Zdrowe Mikołajki"

3

Styczeń/Luty

Razem pomagamy innym :)

0

Rozstrzygnięcie konkursu na kosztorys wycieczki szkolnej

29 maja rozstrzygnięto konkurs na najlepiej zaplanowaną wycieczką szkolną dla klas IV-VI. Pierwsze miejsce zajęła klasa IV, która opracowała kosztorys wyjazdu do Zakopanego. W nagrodę uczniowie otrzymali od Pani Dyrektor dofinansowanie do wycieczki klasowej.

0

Nasza ulotka :)

Wspólnymi siłami opracowaliśmy ulotkę dla rodziców zachęcającą do oszczędzania w SKO

0

Dbamy o nasze otoczenie :)

SKO wspiera działalność na rzecz środowiska, dlatego też zaangażowaliśmy się w akcję sprzątania naszej najbliższej okolicy:)

0
1 2 3 następna