1 2
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Waganowicach :). Będziemy tu opisywać najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz przekazywać informacje o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Czekamy na wasze głosy i nowe pomysły !

Nowe konkursy :)

Nasza szkolna kasa SKO ogłasza konkursy dla uczniów klas I-III pt. ,,Rodzinne śniadanie", klas IV -VI pt. ,,Nasza wycieczka klasowa". Zapraszamy do udziału w konkursach :)

0

Zdrowy Mikołaj

5 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Częstował wszystkich jabłkami i mandarynkami zachęcając dużych i małych do jak najczęstszego sięgania po świeże owoce. Upominał, by uczniowie zawsze byli grzeczni, sumiennie pracowali a przede wszystkim wystrzegali się chipsów i innych niezdrowych przekąsek. Mikołajowi towarzyszyły trzy urocze Śnieżynki.

0

Konkurs na najlepiej oszczędzającą klasę

Wyniki konkursu SKO na najlepiej oszczędzającą klasę w szkole podstawowej. Miejsce 1 – klasa VI (500zł) Miejsce 2 – klasa II (340zł) Miejsce 3 – klasa III ( 100zł) Gratulujemy i zachęcam do dalszego oszczędzania.

0

Konkurs na najpiękniejszą skarbonkę :)

2 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą skarbonkę. Wybór zwycięzców był bardzo trudny ponieważ wszystkie prace były ciekawe i starannie wykonane.

0

Witamy nowych członków SKO

Do grona oszczędzających uczniów dołączyła klasa I.

0

Dzień Wielkiej Wymiany

Dzień Wielkiej Wymiany zorganizowany został w ramach obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej. Po akcji uczniowie klas 1-3 mogli obejrzeć filmy, z których dowiedzieli się gdzie rosną kakaowce i kawowce, jak się je uprawia i jaką drogę muszą przebyć ziarna tych drzew, by trafić na nasz stół.

0
1 2