1 2 3 4 6
SP Wierzchowo

SP Wierzchowo

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wierzchowie. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

WITAMY PO WAKACJACH !

Rozpoczął się już rok szkolny 2014/2015. Po wakacjach pełni zapału bierzemy się do nauki, by zakończyć ten rok z jak najlepszymi wynikami. W czasie wakacji uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w półkoloniach "Wakacje z Janem Bosko" Dzięki współpracy ludzi dobrej woli na terenie naszej szkoły odbyły się półkolonie „Wakacje z Janem Bosko”. W wolnym czasie uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem naszych nauczycieli i animatorów salezjańskich uczestniczyli w zajęciach fotograficznych, w lekcjach śpiewu i tańca, w zabawach integracyjnych. Ponadto nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach, w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Nasi podopieczni podczas zwiedzania Muzeum Regionalnego w Człuchowie, zapoznali się z wystawą z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju na temat historii papieru i papiernictwa oraz uczestniczyli w warsztatach czerpania papieru. Dzieci zainteresowały się, także czasową kolekcją bursztynowych skarbów ze zbiorów Muzeum Bursztynu z Gdańska. SKO było fundatorem biletów wstępu na wystawy dla uczestników półkolonii.

0

WAKACJE!

Po całym roku szkolnym mamy wakacje, dzięki którym we wrześniu wrócimy do szkoły wypoczęci i pełni zapału do pracy w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim udanych wakacji !

0

PRACE KONKURSOWE

Oto niektóre prace wykonane przez uczestników konkursu na kartkę z życzeniami z okazji trzecich urodzin szkolnych blogów:

0
1 2 3 4 6