1 2 3 4 39
SP im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce

SP im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce

Szkolna Kasa Oszczędności w Starej Niedziałce serdecznie wita wszystkich gości! Naszą szkolną dewizą jest jedna z myśli patronki M.Kownackiej : „Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza.” My dopiero zaczynamy przygodę z Żyrafką Lokatką i Kubą Pieniążkiem. Wszystkich chętnych zapraszamy do ciułania, zbierania i oszczędzania a także do odwiedzin naszego bloga i głosowania na nas.

Baaardzo się staramy...

i 104 SKO-wiczów mamy!

0

Klikamy! Klikamy!

...aż 1000 uzbieramy

0

Nowych SKO-wiczów witamy...

i do oszczędzania zachęcamy

0

Zobaczcie jakie szczęście miałam...

będąc w Poznaniu Lokatkę spotkałam!

0

I TY TAKŻE MOŻESZ BYĆ SKO- wiczem NASZEJ SZKOŁY!

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy jeszcze nie są członkami SKO do systematycznego oszczędzania na kontach internetowych.

0

Czy oszczędzanie jest trudne?

LEKCJA Z EDUKACJI FINANSOWEJ NR 1

0
1 2 3 4 39