SP Snowidza

SP Snowidza

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. SKO w naszej szkole istnieje już kilka lat, ale dopiero po raz drugi bierzemy udział w konkursie organizowanym przez PKO BANK POLSKI pod hasłem:"Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO." Chcemy dzielić się z Wami wydarzeniami z naszej szkoły i zachęcamy do odwiedzania naszego bloga. SKO TO JEST TO :)
16.12.2013

Konkurs "Maska karnawałowa"

Ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem „Maska karnawałowa”.

Za chwilę Nowy Rok i Karnawał - czas zabawy, radości, maskarad i balów. A jeśli bal karnawałowy, to koniecznie w przebraniu. A jeśli przebranie, to koniecznie maska. Dzięki nim możemy stać się, kim tylko chcemy na przykład czarodziejem, księżniczką, elfem. Czy macie już pomysły na kostium? W jakich maskach będziecie się bawić podczas imprez? Zachęcamy Was do udziału w konkursie „Maska karnawałowa”. Stwórzcie własną maskę na karnawał. Wyślijcie do nas swój projekt w formie rysunku lub gotowego modelu. Wiemy, że niczego nie trzeba Wam podpowiadać, sami wymyślicie jak mają wyglądać Wasze maski.

 

maska.jpg

 

0
Dodaj Komentarz
USUŃ