SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.
19.03.2013

KTO JEST NAJPIĘKNIEJSZY- PRZEDSTAWIENIE

W naszej szkole gościliśmy aktorów z Suwałk ze studia artystycznego AKADA

18 marca do naszej szkoły zawitali aktorzy z Suwałk  z inscenizacją baśni pt. „Kto jest najpiękniejszy?”. Dzieci bardzo wesoło reagowały na postacie występujące w przedstawieniu: pająka, mrówkę i barwnego motyla. Główna bohaterka – piękny motylek – przekonała małych widzów, że nie warto być leniuszkiem i zajmować się tylko własną urodą.

Dzieci zauważyły, że pracowitość i pomaganie innym przynosi wiele satysfakcji. Niektórzy widzowie nie odmówili prośbie aktorów i z zaangażowaniem uczestniczyli w przedstawieniu. Dzieci gromkimi brawami podziękowały artystom za wspaniałą zabawę.

Wszystkie dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie dzięki dotacji z SKO.

 


 

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
USUŃ