1 2 3 4 79
SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

ZAKŁADKI SKO

Od SKOwiczów dla pierwszaków

0

ZBIÓRKA ZABAWEK ZAKOŃCZONA

Potrafimy się dzielić

0

"BĄDŹMY ZDROWI"

Podsumowanie konkursu plastycznego

0

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 21 stycznia 2015 r. odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez naszych uczniów.

0

ZACHĘTA DO OSZCZĘDZANIA

Dlaczego warto oszczędzać w SKO?

0

KUBUŚ PUCHATEK W PRZEDSZKOLU

Sto Lat Kubusiu Puchatku, życzą Ci wszystkie Przedszkolaki !!!

0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze opowiadań

0

WYSTAWA O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

Świąteczna wystawa w Centrum Informacji Turystycznej zachęciła do obejrzenia ciekawych ekspozycji o tematyce: "Boże Narodzenie na kartkach pocztowych", dużej "Szopki" oraz "Orkiestry Świętych Mikołajów".

0

POMYSŁY NA LOGO SKO

Uczniowi mieli okazję poczuć się prawdziwymi grafikami

0
1 2 3 4 79