1 2 3 4 77
SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

WPŁATY Z SKO ZA GRUDZIEŃ

Przyznanie nagród dla Pauliny Szymichowskiej i Nicole Myszk za systematyczne oszczędzanie

0

SPOTKANIE OPŁATKOWE

"Bóg się rodzi..."

0

PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU W KARTUZACH

Dnia 11.12.14r.najmłodsi uczniowie z naszej szkoły udali się na spektakl, pt. "Czy Św. Mikołaj istnieje?" do Centrum Kultury w Kartuzach.

0

PODSUMOWANIE AKCJI "GÓRA GROSZA"

Dnia 11 grudnia 2014 roku policzyliśmy pieniądze uzbierane podczas Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza”

0

PODRÓŻ DO KRAINY ZAGADEK- PRZEDSTAWIENIE

„W książeczce płynie rzeczka w książce szumi las, w prześlicznych tych książeczkach tysiące przygód masz. Więc kochaj i nie marnuj książki i kartek nie wyrywaj też. Najpierw dobrze umyj ręce a potem książkę bierz."

0

PRZELICZANIE PIENIĘDZY W KLASIE I

Pierwszaki zebrały " Górę grosza"

0

SZKOLNE MIKOŁAJKI

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

0

PARAFIALNY KONKURS WIEDZOWY O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU

Święty Mikołaj to patron naszego kościoła w Chmielnie

0
1 2 3 4 77