1 2 3 4 92
SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

KOLEJNA NOCKA W SZKOLE

Noc w szkole uważamy za udaną!Główny cel, jakim jest integracja został spełniony. Uczniowie jednoczyli się przy wspólnych zabawach, nie tylko w obrębie swoich klas. Nadrzędnym celem była integracja klas, przełamywanie różnorodnych barier, umacnianie więzi. Zabawy były tak pomyślane i zaplanowane, by pokazać dzieciom, że najbardziej owocna i najważniejsza jest współpraca i konstruktywne działanie wszystkich członków poszczególnych klas. Przy szybkim podejmowaniu decyzji znikają wszelkie bariery, czy nawet antypatie. Aby wykonać zadanie, potrzebna jest współpraca. Więzi rodzą się same.

0

NECLOWSKA CERAMIKA KASZUBSKA

Kolejny dzień Tygodnia Kultury Kaszubskiej-warsztaty garncarskie

0

Eliminacje Gminnego 44 Konkursu Recytatorskiego ,,Rodnô Mòwa”

Kolejny dzień Tygodnia Kultury Kaszubskiej pozostawił w naszych uczniach wiele emocji. W Chmielnie odbyły się Eliminacje Gminnego 44 Konkursu Recytatorskiego ,,Rodnô Mòwa”

0

SPRAWDZIAN OBUT 19 MAJA 2015

Kompetencje trzecioklasistów i piątoklasistów

0

WYCIECZKA DO MUZEUM KASZUBSKIEGO W KARTUZACH

Drugi dzień Tygodnia Kultury Kaszubskiej

0

BIWAK W SZKOLE

Dnia 15 maja 2015r. uczniowie klas III o 16.00 spotkali się w szkole, aby spędzić ze sobą czas na szkolnym biwaku.

0

TYDZIEŃ KASZUBSKI W SZKOLE

W naszej szkole po raz kolejny rozpoczynamy tydzień z kulturą kaszubską naszego regionu. Pragniemy przez ten czas chociaż trochę poznać ludzi, którzy zajmują się na codzień kulturą kaszubską oraz zwyczaje jakie u nas panują.

0
1 2 3 4 92