SOSW nr 2 Skarżysko-Kamienna

SOSW nr 2 Skarżysko-Kamienna

Witamy na naszym blogu. Oszczędzać każdy może...Dzięki możliwości prowadzenia tego bloga będziemy chcieli, nie tylko zapoznać naszych Szanownych Czytelników z ideą oszczędzania ale także pokazać jak małymi kroczkami pracujemy nad tym, by przyblizyć tę ideę naszym uczniom. Liczymy na wsparcie z Waszej strony, komentarze do wpisów i po prostu na to, że będziecie z nami, oddając swój głos na naszego bloga. Mamy nadzieję, że nasze wpisy dostarczą Wam wiele radości. Gdybyście chcieli lepiej nas poznać zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.sosw2.vot.pl/index.php Pozdrawiamy
10.03.2011

Konkurs plastyczny na temat SKO

A wszystko po to, by każdy na swój sposób mógł wyrazić jak rozumie oszczędzanie i z czym mu się to kojarzy :) Poniżej przedstawiamy niektóre dzieła plastyczne, które powstały w trakcie trwania konkursu i zasłużyły na wyróżnienie.... Warte podkreślenia jest także to, iz całości przedsięwzięcia towarzyszyła radosna atmosfera, ogromny zapał do pracy i oszczędzania. W końcu każdy chciałby mieć "złotą rybkę".

Na zdjęciach uczniowie naszej szkoły z plakatami na temat SKO.

0
Dodaj Komentarz
USUŃ