SKO Zespół Szkół Nagawczyna

SKO Zespół Szkół Nagawczyna

Witamy serdecznie na blogu SKO Zespołu Szkół w Nagawczynie. Zapraszamy wszystkich internautów do czytania i komentowania naszego bloga. Chcemy podzielić się naszymi pomysłami na oszczędzanie, dzięki którym możemy pojechać na wycieczki klasowe oraz na Zieloną Szkołę nad morze. Pozdrawiamy wszystkich uczniów oszczędzających w SKO oraz ich opiekunów. Dziękujemy za oddane głosy :)
04.12.2012

Marcelina Kubisztal z ZS w Nagawczynie laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Wakacje Żyrafy Lokatki”

Marcelina Kubisztal uczennica kl. III SP w Nagawczynie już trzeci rok oszczędza pieniądze w SKO. O konkursie dowiedziała się w czerwcu czytając poradniku ekonomiczny dla najmłodszych BRAWO BANK wydawany przez PKO BP. Ogłoszono w nim  konkurs plastyczny  na idealne miejsce wakacyjnego wypoczynku dla żyrafy Lokatki, bohaterki  broszurki  "Przygody Kubusia Pieniążka i żyrafy Lokatki" . Żyrafa ta faktycznie zamieszkuje w warszawskim  zoo.

Marcelina po powrocie ze swoich wakacji zabrała się do wykonania pracy . Praca przedstawiła żyrafę nad morzem. Wykonana była metodą kolaż. Do zrobienia pracy uczennica wykorzystała morski piasek, muszelki, bursztyny zebrane na polskim wybrzeżu.  Wśród  bardzo wielu ciekawych prac z całej Polski , wybrano sześć a wśród nich obrazek Marceliny . Komisja konkursowa nagrodziła Marcelinę  dyplomem za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii do 9 lat oraz nagrodą rzeczową - iPodem shuffle.

Marcelina jest już drugą laureatką z ZS w Nagawczynie. Dwa lata wcześniej laureatem był Konrad Mazur – kolega z klasy - w konkursie na kartę bankomatową.

Uczniowie z Nagawczyny systematycznie oszczędzają pieniądze w SKO i chętnie biorą udział w licznych konkursach organizowanych przez PKO BP.

sko9.jpgsko10.jpg

0
Dodaj Komentarz
USUŃ