1 2 3 4 15
SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole działa od 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Wielkanoc to......

Wielkanoc to zwycięstwo.... ...miłości nad nienawiścią... ...nadziei nad rozczarowaniem... ...pokoju nad wojną... ...solidarności nad egoizmem... ...wybaczenia nad gniewem...

0

"Zapobiegajmy pożarom"- przed nami etap wojewódzki

A właściwie przed naszą uczennicą Natalką Lewicką.

0

Pisanki, stroiki, palmy, kartki -wielkanocny konkurs

Konkurs na najpiękniejszy stroik, pisankę, palmę,kartkę co roku organizuje nasz Samorząd Uczniowski

0

Bankierem marca została......

To już siódmy miesiąc walczymy o tytuł bankiera.Tym razem tytuł ten powędrował do Martynki Siekirdy z klasy przedszkolnej.

0

Nowe zabezpieczenia polskich banknotów

07 kwietnia do obiegu trafią banknoty z nowymi zabezpieczeniami. Nie będą się znacząco różniły od tych, którymi posługujemy się od prawie 20 lat.Będą ich ulepszoną wersją.

0

Wielkanocny zawrót głowy !!! Z wizytą u Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Szychowicach

Dzisiaj odwiedziliśmy Panie z Koła Gospodyń Wiejskich działającego w naszej miejscowości i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. To są po prostu czarodziejki. A co wyczarowały zobaczcie sami.

0

W marcowej kwiaciarni- uczymy sie korzystać z karty płatniczej

Nasza mini kwiaciarnia urządzona w sali zajęć u przedszkolaków posłużyła nam do wspaniałej zabawy i nauki.Za kwiaty kupione w kwiaciarni można było płacić tylko kartą płatniczą. Była to dobra okazja, by najmłodsi sko-wicze poznali ten środek płatniczy.

0

"Zapobiegajmy pożarom"- etap powiatowy turnieju już za nami.

Nasza uczennica Natalka Lewicka odniosła kolejny sukces- zajęła II miejsce na etapie powiatowym turnieju. Natalko, gratulujemy Ci sukcesu !!!!! Pięknie reprezentujesz naszą szkołę.

0

Konkurs poetycki "Brzechwa dzieciom" już za nami

23 marca, w niedzielę, w naszej szkole odbył się konkurs poetycki. Podczas konkursu można było posłuchać wierszy Jana Brzechwy w interpretacji rodziców i uczniów naszej szkoły.Ponadto wiersze poety dla zebranych gości czytali:dyrektor szkoły pani Zdzisława Jabłońska, radny Szychowic pan Krzysztof Serwatka i proboszcz miejscowej parafii ksiądz Andrzej Wysokinski.

0
1 2 3 4 15