1 2 3 4 21
SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole działa od 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Jesteś widoczny = Jesteś bezpieczny

Dzisiaj wszyscy członkowie SKO otrzymali w prezencie od banku PKO BP opaski odblaskowe.

0

Gala Mistrzów Oszczędzania

Co roku o tej porze podsumowujemy naszą pracę za rok ubiegły.Najlepsi, najbardziej systematyczni członkowie w oszczędzaniu i najbardziej zaangażowani w działalnośc SKO otrzymują nagrody. Wyłaniamy też Mistrza Oszczędzania. Od tego roku będziemy wyłaniać mistrzów w dwóch kategoriach: mistrz systematyczności-czyli ten, kto dokona najwięcej wpłat na swoje konto i mistrz skuteczności-czyli ten, kto zaoszczędzi największą sumę pieniędzy. Zapraszamy na fotorelację z gali.

0

Żeby Polska była Polską-nasze świętowanie - część II

Dzisiaj wzieliśmy udział w uroczystej akademii z okazji 96 rocznicy odzyskania niepodległości.

0

Jak świętowaliśmy 11 Listopada- zobaczcie koniecznie

W tym roku postanowiliśmy świętować nieco inaczej.Dzięki nam na ulicach Szychowic zrobiło się kolorowo i wesoło.

0

Bankier, Ciułacz, Bloger października- laureaci wyłonieni

Mamy kolejnych zwycięzców w naszym cyklicznym konkursie.

0

Nasza mała przedsiębiorczość- puszki aluminiowe sprzedane.

Kolejna suma pieniędzy pojawiła się na naszym koncie SKO. Cały czas zbieramy na szkolną wycieczkę.Zobaczymy gdzie tym razem uda nam się pojechać.

0

Poznajemy tradycje innych narodów- Halloween w naszej szkole

Sprawczynią całego zamieszania z okazji Halloween była Pani od języka angielskiego. Było trochę strasznie, trochę ponuro, ale przede wszystkim było śmiesznie.

0

Słuchaj przyrody- bądź EKO - wyjątkowe spotkanie z clownem Waldusiem

Bardzo lubimy spotkania z Waldusiem.Na to spotkanie czekaliśmy już od początku października i nie zawiedliśmy się.Program był bardzo ciekawy.

0

Marzę o..........więc oszczędzam w SKO - konkurs plastyczny

Cel konkursu to przede wszystkim wyrabianie nawyku świadomego i systematycznego oszczędzania pieniędzy wśród członków SKO.To również uświadamianie,że dzięki oszczędnościom w SKO możemy spełniać swoje marzenia, te mniejsze i te większe. Konkurs skierowany był do uczniów klas O- III.

0
1 2 3 4 21