1 2 3 4 18
SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole działa od 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Witajcie w szkole

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 już za nami !!!

0

Koniec wakacji już blisko,a my ogłaszamy konkurs plastyczny i literacki "Moje wakacje"

Konkurs plastyczny adresowany jest do wszystkich członków SKO z klas O-III, a konkurs literacki adresowany jest do członków SKO z klas IV-VI.

0

Ale niespodzianka !!! W konkursie SKO na etapie regionalnym otrzymaliśmy nagrodę II stopnia !!!

I nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. To wspaniała wiadomość.Nasz wysiłek został doceniony. Cieszymy się ogromnie !!!

0

Żegnaj szkoło !!!

Rok szkolny 2013/2014 zakończony.Przed nami długie wakacje.Do zobaczenia we wrześniu.

0

Rajd rowerowy do Gródka

Lubimy aktywny wypoczynek.Co roku jeździmy na rowerowy rajd.Tym razem wybraliśmy się do Gródka- miejscowości znanej z grodziska położonego w widłach Huczwy i Bugu.

0

Wycieczka do Lublina

Wycieczkę sfinansowaliśmy sami tzn. my-członkowie SKO i nasze wspaniałe mamy. Pieniądze pochodziły ze zbiórki surowców wtórnych, z kolędowania i z organizacji choinkowej kawiarenki.

0

" W świecie wierszy Jana Brzechwy"- konkurs czytelniczy

3 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy" W świecie wierszy Jana Brzechwy" W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klas I-III.

0

Egzamin na kartę rowerową.

Dbamy o swoje bezpieczeństwo na drodze.Dnia 09 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową . Przystąpili do niego wszyscy uczniowie klas IV-VI. Egzamin składający się z dwóch części- pisemnej i praktycznej-przeprowadzili: policjant i pracownik Straży Granicznej z Hrubieszowa.

0

Nasz udział w międzyszkolnym konkursie recytatorsko-przyrodniczym w Szkole Podstawowej w Kryłowie

Konkurs organizowany dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej z gminy Mircze w ramach obchodów Dnia Ziemi. W tym roku udział w konkursie wzięły.....

0

Dzięki oszczędnościom w SKO wyjeżdżamy na basen

Lubimy aktywny wypoczynek. Wyjazdy na basen należą do naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu.

0
1 2 3 4 18