1 2 3 4 24
SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole działa od 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Na uroczystości pojawili się wyjątkowi goście. Co przygotowaliśmy dla nich? Występy uczniów naszej szkoły, słodki poczęstunek i wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. A temu śpiewaniu przewodził zespół Szychowianki, dzialający w naszej miejscowości już od wielu lat.

0

Już jutro Dzień Babci !!!

Jutro o godz.13 w naszej szkole zaczynamy wielkie świętowanie!!! Zapraszamy nasze babcie i naszych dziadków.

0

Ekooszczędzanie z SKO-nasz szkolny konkurs

By wziąć udział w konkursie, wystarczyło tylko zapoznać się z treścią broszury i odpowiedzieć na pytania dotyczące segregacji śmieci ,oszczędzania wody ,energii,papieru itp.Dodatkowo należało tez rozwiazać krzyżówkę.

0

Pamiętajcie dzieciaki dokarmiajcie ptaki !!!

Przedszkolaki po lekturze opowiadania Hanny Łochockiej "O zziębniętym Elemelku, pustym brzuszku i rondelku"postanowiły pomóc ptakom.

0

Bankier, Bloger, Ciułacz grudnia - konkurs rozstrzygnięty

Dzisiaj poznaliśmy wyniki naszego cyklicznego konkursu.

0

Ekooszczędzanie z SKO

Zajrzyj ! Przeczytaj ! Zastanów się ! Działaj ! Naprawdę warto !

0

Mali kolędnicy przed wami tu stają, kolęda, kolęda wesoło wołają !!!

Od kilku już lat, okres bożonarodzeniowy kończymy kolędowaniem. Główny cel to kultywowanie starych polskich tradycji.Przebieramy się za Gwiazdora, Diabła, Śmierć , Anioła, Królów, Pastuszka i z życzeniami odwiedzamy mieszkańców Szychowic.

0

Nie uwierzycie !!! To właśnie w Szychowicach Stary Rok spotkał się z Nowym Rokiem.

Spotkanie miało miejsce w noc sylwestrową, tuż przed północą. Udało nam się zrobić zdjęcia z tego spotkania.Zapraszamy do obejrzenia.

0

Świąteczne życzenia dla Oli,Kai, Patrycji,Wiktorii,Martynki i Karolinki

Za pośrednictwem naszego bloga przekazujemy świąteczne życzenia dla naszych koleżanek, które z róznych powodów już nie chodzą do naszej szkoły.

0

Nasz udział w konkursie "Inicjatywy lokalne na obszarze LGD" organizowanym przez Stowarzyszenie Hrubieszowskie"Lepsze jutro"

Celem konkursu jest wyróżnienie organizacji i grup najbardziej zaangażowanych w inicjatywy na rzecz swoich środowisk. To już trzecia edycja tego konkursu i nasz trzeci w nim udział.W tym roku zajęliśmy II miejsce. Koło Gospodyń Wiejskich z Szychowic zajęło VI miejsce. My- jako Szkolna Kasa Oszczędności-mamy swój duży udział w organizacji różnych inicjatyw na rzecz integracji mieszkańców Szychowic.

0
1 2 3 4 24