1 2 3 4 24
SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole działa od 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

A oto zwycięzcy konkursu plastycznego"Portret żyrafki Lokatki"

Po emocjonującym głosowaniu internautów niezmiernie miło nam ogłosić,że zwyciężczynią konkursu została autorka portretu nr........

0

Nasze spotkania z ciekawymi ludźmi

Uczymy się przyjemnie i pożytecznie spędzać wolny czas. Nasze spotkania z ciekawymi osobami z naszej miejscowości należą i do przyjemnych i pożytecznych. Tym razem spotkaliśmy się z Panią Bożenką Frąk.

0

Portret Lokatki. Zapraszamy do głosowania.

Nasz kolejny konkurs plastyczny. Tym razem malowaliśmy portret Lokatki. Który podoba Wam się najbardziej? Swoje głosy wpisujcie w komentarzach. Głosujemy do 26 lutego. Ogłoszenie wyników 27 lutego. Możemy oddać głos tylko na jedną pracę. Portrety malowali uczniowie klas I-III na zajęciach świetlicowych.

0

Oszczędności w SKO mam, pojęcia bankowe znam, w życiu radę sobie dam !!!

Podczas zajęć świetlicowych nie nudzimy się. Zawsze mamy coś ciekawego do zrobienia. Tym razem poznawaliśmy o pojęcia bankowe.

0

Jesteśmy pomysłowi- "Coś z niczego"

To nasz kolejny konkurs plastyczny.Polegał on na wykonaniu pracy plastycznej z rolek po papierze toaletowym. Mogła to być zabawka, przedmiot użytkowy, biżuteria itp.Zobaczcie co wyczarowali nasi najmłodsi sko-wicze.

0

Nasza zabawa choinkowa

Tradycyjnie już w naszej szkole przed rozpoczęciem ferii bawimy się na zabawie choinkowej. Tradycyjnie też mamy z Rady Rodziców przygotowują choinkową kawiarenkę .Zbieramy na szkolną wzcieczkę.

0

Dyplom od Pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej jest juz w naszej szkole

Dyplom otrzymaliśmy za udział w ogólnopolskim konkursie "Książki naszych marzeń". W konkursie wzięło udział 1120 szkół z całej Polski, wśród nich nasza mała szkoła.

0

"Zapobiegajmy pożarom"-sukces naszych uczennic w konkursie plastycznym

Dwie uczennice z naszej szkoły zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich.

0

Bankier ,Bloger,Ciułacz stycznia - konkurs rozstrzygnięty

Nasz cykliczny konkurs osiągnął półmetek.

0

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Na uroczystości pojawili się wyjątkowi goście. Co przygotowaliśmy dla nich? Występy uczniów naszej szkoły, słodki poczęstunek i wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. A temu śpiewaniu przewodził zespół Szychowianki, dzialający w naszej miejscowości już od wielu lat.

0
1 2 3 4 24