1 2 3 4 14
SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! Nasza SKO ma swoją historię. Należeli do niej nasi rodzice. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Wszystkich gości serdecznie witamy!!!

Podsumowanie pierwszej zbiórki baterii - gala w kinie "PRAHA"

Przedstawiciele naszej szkoły: pani Dyrektor A. Kędziorek, wychowawczyni klasy Ia ze swoimi uczniami uczestniczyli w gali podsumowującej konkurs "Zbiórka zużytych baterii 2014" zorganizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Następnego dnia nasi najmłodsi uczniowie otrzymali kaski rowerowe przywiezione przez pana D. Grajdę. Dziękujemy i zachęcamy do zbierania baterii.

0

Witamy pierwszaków w gronie czlonków SKO

Uczniowie klas pierwszych zaczynają oszczędzać. Mają już konta, otrzymali książeczki oszczędnościowe i czerwone piłeczki z logo SKO. Wkrótce dołączy do nas kolejna grupa pierwszoklasistów.

0

Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

10 listopada wspólnie z mieszkańcami Celestynowa oraz znakomitymi gośćmi świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. Przed publicznością wystąpili uczniowie z klasy VIc i IIc, a także chór "Nowogródzkie Orły" z Warszawy.

0

Dyskotekowe szaleństwa

6 listopada bawiliśmy się na dyskotece. Każdy uczestnik zabawy uiścił opłatę w wysokości 2 zł.

0

Kiermasz książek

Podczas zebrania, które odbyło się 4 listopada zorganizowaliśmy kiermasz książek dla dorosłych. Nad całym przedsięwzięciem czuwał nasz bibliotekarz.

0

Pomagajmy zwierzętom ze schroniska w Celestynowie!

Chcemy wesprzeć podopiecznych celestynowskiego schroniska. Ogłaszamy zbiórkę karmy dla zwierząt!

0

Gratulacje dla Piotra

Uczeń naszej szkoły, Piotr z kl. III zdobył IV miejsce za pracę plastyczną o temacie: "Wakacyjna przygoda z finansami". Nagrodą za zdobycie IV m. jest aparat fotograficzny. Brawo!

0

Światowy Dzień Oszczędzania

Czy wiecie, że Światowy Dzień Oszczędzania obchodzony jest 31 października? Warto przypomnieć, że ustanowiono go podczas 1. Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych w Mediolanie, w 1924 roku.

0

Zbiórka zużytych baterii

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy firmie "REBA" zużyte baterie . Nie wiemy, czy mamy szansę na wygraną w konkursie, ale wiemy, że dzięki takim zbiórkom troszczymy się o nasze środowisko.

0

Spotkanie z Panem Eugeniuszem

23 października gościliśmy w szkole Pana Eugeniusza Kinasza, przedstawiciela Związku Sybiraków. Na spotkanie przybyli: pan Wójt, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz dziennikarze prasy lokalnej.

0
1 2 3 4 14