1 2 3 4 17
SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! Nasza SKO ma swoją historię. Należeli do niej nasi rodzice. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Wszystkich gości serdecznie witamy!!!

O SKO w "Linii Otwockiej"

"Linia Otwocka" pisze o naszej działalności i o naszych sukcesach. Serdecznie dziękujemy redaktorowi naczelnemu LO, panu Arturowi Kubajkowi za umieszczenie w gazecie artykułu "Szkolni mistrzowie oszczędzania".

0

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyści włączeni do grona czytelników naszej biblioteki. Życzymy im wielu ciekawych spotkań z książką!

0

Spotkanie z audiologiem

Uczniowie klas: IIIb i IIc gościli panią Agnieszkę - audiologa z otwockiej poradni.

0

Dyskoteka

Świetna zabawa, walentynkowe życzenia, nowe fundusze dla szkoły - a wszystko za sprawą dyskoteki, która odbyła się w "tłusty czwartek".

0

Konkurs ekonomiczny dla członków SKO

Po lekturze "BRAWO BANK" nadszedł czas na sprawdzenie naszej wiedzy z zakresu bankowości. Młodsi uczniowie rozwiązują krzyżówkę z hasłem, starsi bawią się w skojarzenia. Na zwycięzców czekają nagrody.

0

Nagroda za udział w konkursie "Wzorowa łazienka"

Dziękujemy społeczności szkolnej za zaangażowanie w program "Wzorowa łazienka". Otrzymaliśmy zapas środków czystości, który wystarczy na kilka miesięcy. Nasze wydatki na ten cel zostaną ograniczone. Mamy zaoszczędzone pieniądze.

0

Nowe oblicze szatni

Dzięki przedsiębiorczości p. dyrektor Anny Kędziorek oraz przychylności władz gminnych możemy cieszyć się nowymi szafkami. Dziękujemy.

0

Bezpieczne ferie

Tym, którzy już cieszą się feriami i tym, którzy wkrótce je będą mieli życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!

0

Goście z "BANKOMANII"

16 stycznia gościliśmy operatorów portalu "BANKOMANIA". Piętnastu członków SKO z klas I - V brało udział w nagraniu krótkiego programu. To dla nas wielkie wyróżnienie. Dziękujemy!

0

Bal karnawałowy

Przy dźwiękach muzyki, w strumieniu kolorowych świateł odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. O 15.00 ruszyły w tany księżniczki, wróżki, pszczółki, rycerze oraz inni dzielni wojownicy. Po godz. 17.00 na parkiet wkroczyli uczniowie klas 4-6. I niech się nie kończy....

0
1 2 3 4 17