1 2 3 4 12
SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! Nasza SKO ma swoją historię. Należeli do niej nasi rodzice. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Wszystkich gości serdecznie witamy!!!

U nas na topie

Naszą szkołę ogarnął szał bransoletek! Czy u Was jest podobnie?

0

Witamy w nowym roku szkolnym!

Do pracy ruszyliśmy z nową porcją energii , oby jej nikomu nie zabrakło do kolejnych wakacji. Pozdrawiam wszystkich, prowadzenie bloga przekazuję naszym uczennicom Karolince i Justynce. Będzie ciekawie.

0

Wakacje :)

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!

0

Zakończenie roku szkolnego.

W miłej, radosnej atmosferze pożegnaliśmy się ze szkołą. Na pierwszej uroczystości, o godz. 9.00 klasy IV - VI, na drugiej, o godz. 12.00 klasy 0 - III.

0

Rozdanie nagród.

23 czerwca na apelu podsumowującym pracę w roku szk. 2013/14 zostały rozdane nagrody za udział w konkursach i zawodach. Członkowie SKO zostali nagrodzeni nieco wcześniej, 2 czerwca.

0

Bal szostoklasisty

17 czerwca odbył się bal dla uczniów klas szóstych. Na początku zabrzmiały dźwięki poloneza.

0

Dzień Języka Angielskiego

16 czerwca spotkaliśmy się na sali z okazji naszego szkolnego Dnia Języka Angielskiego. Odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej, obejrzeliśmy najlepsze prezentacje o wybranych krajach. Nie zabrakło zagadek i nagród dla publiczności. Lubimy uczyć się języka angielskiego:)

0

Odsłonięcie tablicy poświeconej prof. Hilaremu Koprowskiemu

12 czerwca przeżywaliśmy uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać wybitnego wirusologa, prof. H. Koprowskiego.

0

Radosne świętowanie!

Sportowo, wesoło, przy słodkim poczęstunku.

0

Wycieczka do planetarium

27 maja byliśmy na wycieczce w planetarium przy Centrum Nauki KOPERNIK. Bank PKO BP przekazał nam 50 voucherów na pokaz "Kosmiczna wyprawa". Dziękujemy serdecznie za ten niezwykły prezent.

0
1 2 3 4 12