1 2 3 4 23 następna

Sprawdź swój refleks!
Weź udział w konkursie „Pytanie na Szkolnych Blogach”
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Moja magiczna maska

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Uczniowie wykonali ponad 50 projektów masek . Część prac zostało wysłanych, inne znalazły się na wystawie . Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek z magicznego pudełka SKO.

8

Karnawał

W karnawale bal nad bale!

3

Nasz gość - Steffen Moller

25 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z aktorem, kabareciarzem, autorem książek o Polsce - Steffenem Mollerem. Serdecznie dziękujemy stowarzyszeniu "Aktywni dla Celestynowa", prezesowi p. Annie Jedynak - Koczuk oraz wiceprezesowi p. Jackowi Poplewskiemu za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

4

Dla Babci i Dziadka

Świętowanie trwa - kolorowe przedstawienia, gorące życzenia, własnoręcznie wykonane upominki - ukłony w stronę naszych Babć i Dziadków.

2

Koncert kolęd i pastorałek.

W niedzielę 24 stycznia odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować występ. Dziękujemy naszym gościom za wsparcie finansowe. Pieniądze zebrane podczas koncertu przeznaczymy na zakup sprzętu nagłaśniającego.

2

Kiermasz książek

Zebranie rodziców to doskonała okazja na zorganizowanie kiermaszu.

4

Koniec I półrocza

Apel do uczniów: pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w czasie ferii, dobrze zaplanujmy pracę w II półroczu!

2

Świąteczne życzenia

Wszystkim naszym Gościom życzymy pięknych, rodzinnych, z mnóstwem prezentów pod choinką Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2016! Społeczność celestynowskiej "Zośki"

31

Wigilia sołecka

19 grudnia, podczas sołeckiej wigilii uczniowie naszej szkoły wystawili "Jasełka" dla społeczności Celestynowa. Występ przygotowała katechetka p. Zofia Jakubowska.

0

Wizyta operatorów TVN

Przygotowanie do nagrania krótkich filmików o oszczędzaniu.

0
1 2 3 4 23 następna