1 2 3 4 15
SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! Nasza SKO ma swoją historię. Należeli do niej nasi rodzice. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Wszystkich gości serdecznie witamy!!!

Słodycze dla Domu Dziecka

Zakończyliśmy akcję "Słodki dar serca". W tym tygodniu przekazaliśmy dzieciom 26 kg słodyczy oraz przybory szkolne.

0

Kolorowe kiermasze

Stawiamy na przedsiębiorczość. Pozyskujemy fundusze poprzez sprzedaż ozdób świątecznych i książek.

0

Spotkanie z przedstawicielami banku

5 grudnia gościliśmy Panią Małgosię i Panią Monikę z Banku PKO BP w Otwocku.

0

Wizyta Mikołaja

Chociaż "Mikołajki" dopiero jutro, już dziś gościliśmy w szkole Mikołaja. Poczęstował nas cukierkami i życzył "Wesołych Świąt!"

0

"Słodki dar serca"

Rozpoczynamy kolejną zbiórkę słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka.

0

Andrzejki

Czwartkowy wieczór upłynął w atmosferze andrzejkowych wróżb i zabawy. Dla SKO i Szkolnego Samorządu stał się okazją do zorganizowania kiermaszu, sprzedaży ciast oraz dochodowej dyskoteki.

0

Nagroda PKO BP dla Piotra

Warto brać udział w konkursach organizowanych przez PKO Bank Polski. Nasz kolega z kl. IIIa, Piotr W. otrzymał atrakcyjną nagrodę - aparat fotograficzny za pracę plastyczną zgłoszoną do konkursu "Wakacyjna przygoda z finansami". Gratulujemy!

0

Przygotowujemy desery

Klasy szóste uczą się przygotowywać desery. Podczas andrzejkowej dyskoteki będą sprzedawać ciasto, które same upieką. Do czwartku coraz bliżej.

0

Nakrętki dla Zbyszka

Chcemy pomóc i zadbać o nasze środowisko. Rozpoczynamy zbiórkę korków dla podopiecznego fundacji "Zdążyć z Pomocą", małego Zbysia, który dziś obchodzi swoje pierwsze urodziny.

0

Podsumowanie pierwszej zbiórki baterii - gala w kinie "PRAHA"

Przedstawiciele naszej szkoły: pani Dyrektor A. Kędziorek, wychowawczyni klasy Ia ze swoimi uczniami uczestniczyli w gali podsumowującej konkurs "Zbiórka zużytych baterii 2014" zorganizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Następnego dnia nasi najmłodsi uczniowie otrzymali kaski rowerowe przywiezione przez pana D. Grajdę. Dziękujemy i zachęcamy do zbierania baterii.

0
1 2 3 4 15