1 2 3 4 13
SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! Nasza SKO ma swoją historię. Należeli do niej nasi rodzice. Oszczędzamy już ponad 40 lat. Wszystkich gości serdecznie witamy!!!

Dzień Papieski

"Świętymi bądźcie!" to hasło tegorocznego "Dnia Papieskiego". Świętowaliśmy ten dzień 20.10.2014r. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądało konklawe w październiku 1978 roku.

0

Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia dla naszych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi popłynęły w trakcie poniedziałkowego apelu "Bukiet kwiatów zamiast słów". Pozdrawiamy gorąco wszystkich pracowników oświaty!

0

Niezwykła wycieczka

10 października uczniowie klas trzecich pojechali do planetarium "Niebo Kopernika". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że vouchery do planetarium ufundował bank PKO BP S.A. Dodatkowo, w drodze powrotnej klasy trzecie odwiedziły bank PKO BP w Otwocku, z którym współpracuje nasza Szkolna Kasa Oszczędności. Tym niecodziennym wydarzeniem zakończyliśmy "Październikowy tydzień SKO".

0

Przystepujemy do konkursu plastycznego "Jestem przedsiębiorczy"

9 października ogłosiliśmy konkurs plastyczny PKO BP "Jestem przedsiębiorczy". Pierwsze prace konkursowe powstały na zajęciach świetlicowych. Na pozostałe czekamy do 30 października. Tydzień SKO trwa. Uwaga: na relację z dnia jutrzejszego trzeba poczekać do poniedziałku. Zapraszamy!

0

Czy pieniądze sa nam potrzebne?

8 października w klasie drugiej odbyła się lekcja przedsiębiorczości. Trochę informacji o pieniądzach, trochę matematyki ... oraz inwencji twórczej.

0

Uczymy się przedsiębiorczości

7 października, wspólnie z Samorządem Szkolnym zorganizowaliśmy dochodową dyskotekę dla klas IV - VI połączoną ze sprzedażą ciast. To słodkie, taneczne popołudnie przyniosło nam 194 zł dochodu. Na tym nie poprzestaniemy.

0

Październik miesiącem oszczędzania - apel

6 października odbył się u nas apel SKO. Razem z Żyrafką - Lokatką wszystkim przypomnieliśmy, jak ważne jest oszczędzanie. Jednocześnie rozpoczął się "Październikowy tydzień SKO".

0

Zbieramy zużyte baterie

Przystępujemy do konkursu Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego "ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII 2014" :)

0

Europejski Dzień Języków Obcych

W poniedziałek świętowaliśmy Dzień Języków Obcych obchodzony w Europie 26 września. Jesteśmy ciekawi czy Wy także obchodzicie ten dzień?

0

Wakacyjna przygoda z finanasami - szkolny konkurs rozstrzygnięty

Wybór został dokonany. Wysłaliśmy 7 prac plastycznych i 2 opowiadania. Autorom wybranych prac gratulujemy i życzymy szczęścia!

0
1 2 3 4 13