SKO SP3 Góra

SKO SP3 Góra

Serdecznie witamy wszystkich internautów i zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga! SKO w naszej szkole istnieje od 2005 roku. W tym czasie przeprowadzonych zostało mnóstwo akcji dochodowych, charytatywnych i różnorodnych działań ekonomicznych. Odnieśliśmy wiele sukcesów. Staramy się co roku zmieniać plan pracy po to, aby nie był on monotonny i motywował dzieci i młodzież do działania. Nasza organizacja zrzesza uczniów klas I – VI uczących się w dwóch budynkach oddalonych od siebie ale nie zmienia to faktu, że podejmowane przez nas działania cieszą się powodzeniem. W dużej mierze jest to również zasługą dyrekcji szkoły, nauczycieli jak również rodziców uczniów wspierających wszystkie przedsięwzięcia. Pragniemy z tego miejsca gorąco podziękować wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszych sukcesów.
02.04.2011

Sprzedajemy stroiki wykonane przy współudziale rodziców naszych SKO - wiczów

Robimy cuda i cudeńka

Do tej akcji przygotowywaliśmy się już od lata. Każdy uczeń otrzymał zadanie domowe na wakacje – miał nazbierać jak najwięcej szyszek. Rzeczywiście po wakacjach mieliśmy ich kilka worków. Nieco później zaczęliśmy zbierać pojemniki po deserach.

W listopadzie ogłosiliśmy kolejną akcję dochodową. Polegała ona na wykonaniu z szyszek i zużytych pojemników po deserach bożonarodzeniowych stroików.  Tu niezmierną rolę odegrali rodzice naszych uczniów, którzy przyszli nam z pomocą. Poszły w ruch pistolety, złote spreje i inne świecące cacka.

W trakcie tej akcji wykonaliśmy 60 stroików, które zostały sprzedane.

 

IMG_0585.JPG

 

IMG_0592.JPG

 

IMG_0595.JPG

0
Dodaj Komentarz
USUŃ