S-K-O-Słębowo

S-K-O-Słębowo

Witamy na naszym blogu. Cieszymy się, że poświęciliście czas, by nas odwiedzić. Mieszkamy w centrum Pałuk, niedaleko Żnina – stolicy tej krainy. W obwodzie naszej szkoły są wsie takie jak: Paryż, Sielec, Podobowice, Ustaszewo, Cerekwica, Kaczkowo, Kaczkówko i oczywiście Słębowo. Sam budynek to piękny pałac położony na skraju parku. Gdyby udać się na spacer po nim, zobaczyć by można wiele pomników przyrody z rozłożystym bukiem czerwonolistnym w centrum. Oprócz niezwykłego drzewostanu podziwiać można sztuczną wyspę i dwa stawy, które często staja się domem dla łabędzi. Raz po raz znów można spotkać wiewiórki, a wprawne oko zobaczy także sarny i kuny. Stałymi mieszkańcami są dzięcioły i sowy. Zapraszamy w odwiedziny! Do miłego spotkania.
08.10.2013

Tydzień Ruchu w naszej szkole

Właśnie rozpoczęliśmy Tydzień Ruchu - akcję mającą na celu promowanie zdrowego trybu życia.

Zaczynamy więc od dziś się ruszać na przerwach, poza szkołą, na wycieczkach. Dbamy o fair play!!!

 

Od jutra zamieszczać będziemy fotorelacje (o ile da się wgrać zdjęcia).

 

0
Dodaj Komentarz
USUŃ