SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

Serdecznie witamy na blogu małej, sześcioklasowej szkoły, położonej w malowniczej wsi Niezabyszewo. Od 2008r. nasza szkoła nosi imię Marszałka Józefa Piłsudskiego, co zobowiązuje nas do wielu aktywnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Popularyzujemy wiedzę o finansach, działając w SKO. Staramy się również rozbudzać kreatywność wśród naszych uczniów. Na tym właśnie blogu znajdziecie to, czym chcielibyśmy się z Wami podzielić. Zachęcamy do odwiedzin i komentarzy !
26.04.2013

Inscenizacja z okazji Dnia Ziemi

Przedstawienie ekologiczne w wykonaniu uczniów kl.III.

Z okazji Dnia Ziemi kl.III przygotowała ciekawe przedstawienie ekologiczne pt." O Jasiu Śmiecialskim", który został osądzony przez zwierzęta za zanieczyszczanie lasu i nieodpowiedzialne zachowywanie się w nim. W naprawianiu wyrządzonych szkód pomagała mu jego przykładna siostra Małgosia, która w przeciwieństwie do bohatera dużo wie o ekologii.

20130419318.jpg  20130419321.jpg  20130419317.jpg  20130419322.jpg

Dziękujemy naszym kolegom i ich wychowawczyni pani Ani za lekcję, która z pewnościa pouczyła innych kolegów w naszej szkole!

0
Dodaj Komentarz
USUŃ